Arkadaşınızdan hoşlanıyosunuz biliyosunuz ki sizi sadece arkadaş olarak görüyo ne yapardınız?

Arkadaşınızdan hoşlanıyosunuz biliyosunuz ki sizi sadece arkadaş olarak görüyo ne yapardınız?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• İçinde kalacağına söylemelisin, bunda ayıp yok! Sen söylemezsen başkası söyleyebilir. Ha bu arada ne diyeceğini kestirip olumsuz cevap vereceğinden eminsen güçlü olup ya umudunu kaybedip arkadaş kalırsın ya da dayanamam diyorsan ondan uzaklaşırsın!

Ben olsam direk söylerdim.

0|0
    0|0
  • Bir kız bir erkeği arkadaş olarak görüyorsa, o erkek o kıza kaşı sadece güven vermiştir.Erkek kızın ne istediğini bilmeli ve onu anlamalı. Kızda bu erkek beni anlıyor demeli.

Ayrıca erkek baskın ve cazibeli olamalıdır.

0|1
    0|0
  • Ona karşı bişiler hissettiğini belli etmeye çalış baktın anlamıo söyle? snde bana yardım etsen napmaya çalışıo bu kız anlıymadım link

0|1
    0|0
  • Aynı olay benim başımda.

Ama beni arkadaş olarakmı görüyor hoşlanıyormu hiçbir fikrim yok. Sadece ben ona aşıgım :((

0|0
    0|1
  • Her ne olursa olsun duygularımı acık acık söylerdim,dünyaya bir kere geliyoruz,söylemeyip pişman olmaktansa söyleyip pişman olurum.Arkadaşlıgımın bitmesi pahasına söylerdim...

0|1
    0|0
  • yapcak bişey yok

0|0
    0|1
  • elimi eteğimi çekerim sonra karşılaşmamya çalışırım

0|0
    0|1
  • yaklaşmam ve teklif etmekten çekinirim .arkadaşlığımızında bozulmamasını sağlarım .

0|1
    0|0
  • Arkadaşlığa devam...

0|1
    0|0
  • link eşliğinde içerim :)

0|0
    0|1
  • Direk dalacan yoksa kaparlar :)

0|1
    0|0
  • Gözüne parmak sokardım.

0|0
    0|1
  • Belkide bilmiyorsundur , bir yelten bakalım sen. Şakayla karışık ifade et.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...