Kick boks seviye?

Öncelikle herkese sa kick boksa gidiyorum güzel stres atmak amaçlı benim sınıfımda çok iri çocuklar var benim boy 1 64 onların 1 70 benim kilo 40 onların 60 bunları rahatlıkla dövebilmem için ne kadar süre gitmeliyim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sana tavsiyem bu tip sporları ŞUNU NASIL DÖVERİM kafasıyla yapma kendimi nasıl etkili koruyabilirime odaklan ayrıca kendimden misal vereyim 1.5 yıl prof boks yaptım orta orta siklet 172 69 kiloydum hafif ağırlarla bile maçlar yaptım olay kendini sertleştirmekten geçiyor sabahları düzenli koşu yap çok kalın giyinmeden vücudun soğuğa alışsın çünki soğuk insan bedenini en hızlı ve etkili sertleştiren etmendir ayrıca kondisyon çalış birde teknik öenmlidir nereye nasıl ne şiddetle vurman gerekli onu bilmen lazım örneğin çene ekleminin tam üzerine orta şiddette vurulan bir direk yumruk her çeneyi kırar

0|1
    0|0
    • Abi benim okul var koşu falan yapamam sadece işte haftada 3 gün kick boksa gidiyorum ayrı ekstra bişey yapma vaktim yok koşu vb

• Abi ben senin dediğin haraketleri yapmasam ben 2 tane 5 kg lık dambılla var onlarla çalışıp kondisyon yapsam

• abicim o dambıl hareketlerinin hiç biri kendi vücut ağırlıgınla çalışmanın etkisini vermez yineden sen bilirsin elbet

Kızlar Ne Diyor 2

• ben gısayım sen uzun
    ben zayıfım sen şişko
    senden bana yaaarr olmaaaz senden bana yar olmaz

0|0
    0|0
  • En az 1 ay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardesim bende Yaklaşık 1 yıldır Kickboks Yapiyorum..
    Söyle adama baktigin zaman İcinde Hic bir Sıkılma Geri kacma Olmadigi zaman Ben Bunu doverim dedigim An Dovuyorsun yani o ic sesin gelmesini bekle bol bol Sparring yap

0|1
    0|0
    • Karşıdaki uzun boylu kalpli olunca biraz korkuyorum insan

• Aynı Şeyleri Yaşamisız Onceden bende oyle diyordum 4ay oldu 5 ay oldu Diyordum kimseyle dovusemem ama Şu an Bulundugum ortamdaki en kalipli adami bile gozume Kestirebilir derecedeyim ha tabiki kestiremediklerimde var.. Herseyin cevabini akıl veriyor yani zaman ve akil..

• Bu arada Firlatma Tekniklerini ogren Wushu gibi sporlarin dusurme tekniklerini ogren Bende Ogrendim Cok ise yariyor

• önemli olan sağlıklı ve fit bir vucüda sahip olman. çünkü onu dövsen daha ıyısını nasıl dovcen? 2 yıllık boksorlerı nasıl dövcen peki? ya profesyonelleri? sonu gelmez bunun. dünyanın en güçlü erkeği olsan mermiye kafa atabilcen mi? sen sağlam vucüdün olsun işine gücüne git gel. senden güçlüsüde cooluda yoktur.

0|0
    0|0
  • Süreyle alakası yok yeteneğini ne kadar kullandığınla alakalı tabisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • quarz eldivenleri al ben aldim bir vuruşta adamin ceneyi kiriyor 35 euro verdim kickboksada gittim ama eldiven daha faydali

0|0
    0|0
  • Rahatlıkla dövemezsin istediğin kadar git orda terminatör olmuyorsun sokak kavgası öğren öğreten antrenörler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...