Evde zayıflanabilir mi?

Arkadaşlar boyum 1.80 kilom 87. Çok fazla göbeğim yok böyle bir 10 kilo versem baya bir fit olucam gibime geliyor ev içinde spor ile 10 kilo verebilir miyim? hafta içi hergün yapmayı düşünüyorum birde aburcuburu kesicem artık.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence kilon iyi sadece onlar kas agirligi olmali :)

0|0
    0|0
    • Daha önce fıtness-boks vs gittim kas ağırlığı olabilir ama hafif yağlarda var. Böyle bir 80 falan olsam mutlu olucam :)

• Bence iyisin cocuk gibi olmana gerek yok

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 142 den 116 ya düştüm diyetede devam ediyorum birincisi şeker tatlı çikolata borek poğaça uzaklas bol su iç yatmdan önce yemeği kes 3 ana 3 ara öğün yap ara öğün meyve ana ogun lerde salata yeşillik yoğurt sebze yemeği ye mutlaka ana öğünde 3-4 dilim kepek ekmek geçme sporla desteklerken 2 ayda 10 kilo verebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok güzel egzersiz uygulamaları var yükle telefona ben başladım ama rahatsızlığımdan dolayı devam edemedim çok ağır geldi bana. yani ordaki programa göre devam edersen işe yarar diye düşünüyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• calorie deficit arastir

0|0
    0|0
  • Hacı bende senin gibiydim bende 85 kiloydum sonra body yapmaya başladım 71 kiloya kadar düştüm evde çalışarak eğer kendine inanırsan verirsin

0|0
    0|0
    • Hadi inşallah hocam. Yarından itibaren hergün evde başlıyorum 40 dakika egzersiz.

• İp olayı en çok zayıflatan egzersizmiş. Bimde satılıyodur umarım o iplerden :)

• Valla bime haftalık geldiği için ürünler bilemicem ama çoğu yerde var ya kolaylıkla bulursun bide günlük 2.5 litre su baya işine yarar

Yükleniyor...