Iki bucuk yil oldu.öfkem azaldi ama gitmedi.napmam lazim?

Yillarimi aldi ve hakkima girdi.çok ahimi aldi.şimdi o hayatina tüm hızıyla devam ediyor.ben kendime bakiyorum değişen birşey yok ard arda başarısızlıklar.dünya mi adaletsiz anlamiyorum.napmam lazim?

Güncellemeler:
Birkaç yıldır elimi neye atsam başarısızim.en önemlisi yalnızım

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• hayatının tüm hızıyla devam ettiğini nerden biliyorsun Sen affetmeyi dene boşver dünya adaletsiz mi dersen evet bak oda bir kızın ahını almış ve hayatına tüm hızıyla devam ediyor Bende bir kızın ahını aldım benim iki yakam bir araya gelmiyor Ben böyle adaletin

1|0
    0|0
    • En son gördüğüm kiz arkadasi iliski durumlari.keşke affedebilsem

• Hayat çok garip be gizli arkadaş. Onun onda 1 etmez biri için herşeyden vazgeçiyorum Onu istemiyorum Ve bunuda biliyorum Garipp

• son pişmanlık

Erkekler Ne Diyor 7

• Allah dualarinizi kabul ediyorsa bu sizin imaninizi arttirir. Geciktiriyorsa sabrinizi arttirir. Eger kabul etmiyorsa biliniz ki sizin iÇin hazirladigi daha güzel seyler vardir... unutmayalim ki Rabbim ihmal degil imtihan eder.

1|0
    0|0
    • O güzel şeyi yillardir bekliyorum

• İnşallah da yillar yipratti beni

• şarap gibi olmuşsundur belki yıllandıkça güzelleşmişsindir

• Kız versiyonumsun aynı şeyleri bir erkek olarak yaşıyorum

0|0
    0|0
    • Erkek bakış acısiyla nasil yorumluyorsun?

• Bravo çok olgun düşünceler.ama maalesef ben öyle olamadim

• Yaşın 18-24 arası olmasa o sen olduğunu zannedeceğim :)

• yolunu cizip hedefine ulaşman için çaba sarfetmen lazım

0|0
    0|0
  • Ahını aldıysa belini doğrultamaz kendimden biliyorum,birinin canını yaktım hala cezasını çekiyorum

0|0
    0|0
    • Keşke eskiden bukadar duygularimka oynamasaydi inan ah etmezdim

• hedefin başarmaksa eğer başaracaksın geçmişe takılacaksan hep gçmişte kalacaksın söz: Ömer TEKİNŞEN

0|0
    0|0
  • sabredeceksin

0|0
    0|0
  • ara konuş ya da affet yoksaa huzur bulamazsın ben öyle yaptım ve bitti.eksik olan birşeyler konuşmayınca anlaşılmıyor .gurur yapmayacaksın aklndaki soru işaretleri bir bir gidiyor inan.Çünkü o saf duygular yok artık::::(

0|0
    0|0
    • arayamam soramam hatanın çoğu onda

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçmişe ah vah edip dönüp dönüp bakarsan, gelecek de pek başarılı olmuyor maalesef...Önüne bak onun ne yatığı seni ilgilendirmesin.

0|0
    0|0
  • geriye bakarak bir şey olmuyor malesef canım biran önce toparlanmalısın artık allahından bulsun de affet gitsin en büyük işkence affettiğini söylemektir o kendini affetmez bu durumda

1|0
    0|0
  • aynen canım bende.4yılımı aldı ben ayrıldgmzda aglarken o arkadslarıyla dısarda içiyomuş hiç üzülmezmi bir aklına gelmezmi bilemiyorum.iş basvurusna gidyorm olumsuz ne yapsam olumsuz bende

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım sabır

0|0
    0|0
Yükleniyor...