Yatarken bere takmak?

Bir arkadaşım yatmadan saçını hafif ıslatıp bere takarak yattığını ve saçların ertesi gün düzgün olduğunu söyledi. Ne derece doğrudur? Saçlarım dalgalı.

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Saç düzleştirici alamıyor musun

0|0
    0|0
    • erkek saç düzleştiriciyi nasıl kullanıcak kısacık saça

• nasıl kullanan var imkansız bu saçları kız gibi uzunsa kullanabilir kısa saçlı erkek asla kullanamaz

Kızlar Ne Diyor 8

• bunu yapan bir kızıda tanıyorum.düz tutuyor bozmuyor.

0|0
    0|0
  • hafif ıslat ama bende yapıyorum düzleştiriciyle alakası yok canım benım düzleştirici saçı mahfediyor. Sen bere veya eşarp tak geriye doğru saçlarını tara ve o yönde bere veya eşarbı tak veya bağla gerçekten etkisini görürsün :)

0|0
    0|0
  • olabilir, saclari nasil kurutursan öyle kalir iste :)

Bere takildiginda saci yapistirir hacmini alir bence. dogrudur.

0|0
    1|0
  • sinuzit olursun yapma sakın delimisiniz yahuu:)

0|0
    0|0
  • yapma bence..Çünkü insan en çk uyurken üşür ister istemez sinüzit başlangıcı yaparsn

0|0
    0|0
  • sen hiç hayatında bere takmadın mı bir kaç saat bere kafada olunca çıkardıktan sonra saçlar havada oluyo dağınık ve karışık oluyo elektrik çarpmış gibi görünüyo

0|0
    0|0
  • kafayi üşutmüs senin o arkadas.

0|0
    0|0
  • yazın bende çoraplarımı ıslatıp uyumuştm

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• :D Eziyet onu yapmak bosver direk düzleştir geç

0|0
    0|0
    • Profil resmndeki kişi kim ? :D

• Bere işi cidden hiç yapma bak uyurken bide hastalanırsın gereksiz.Git al düzleştirici ya da fönle düzleştirebildiğin kadar düzleştir.Sinüzit kötüdür çektirir :D

• benim kzuende düz olması için onu yapıyordu şimdi 5 yıldır sinüzit ile ugraşıyor benden demesi:D

Yükleniyor...