Yaşayacak son 3 yılınız kalsa ne yapardınız?

benim içinde olduğum durum bu nasıl değerlendirsem diye düşünüyorum siz ne yapardınız dostlar?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• öncelikle umudunu kaybetmemen gerekiyor.

çok çok geçmiş olsun. umarım daha uzun yıllar yaşarsın.

ekonomik durumun iyiyse dünyayı dolaş derim.

0|1
    0|0
  • Okulumu tamamlardım.Annem için :)

O sırada imkanım varsa gitmek istediğim ülkeye giderdim tabi sevdiğim kişi ve çekirdek ailem ile. Ailemle daha fazla vakit geçirmeye çalışırdım.Bol bol ibadet eder dua okurdum.

0|1
    0|0
  • Allah hepimize uzun ömür versin bol bol idabelerimi yapardim herkesle helalesirdim ne okul nede ise giderdim her günlm cok degerli olurdu

0|2
    0|0
  • Allah korusun oyle soyleme ,zaten yarina sag selamat cikacagimiz belli degil .biz bir yarini dusunelim hele

0|1
    0|0
  • Bağırsak kanseri türü bir hastalığın mı var?

0|1
    0|0
    • yok kanser değil başka birşey

• Rab'bin şah damarından yakın:)her şey güzel olacak:)dene sadece,dene ve iste..tevekkül et

• boşşverrr oluruna bıraktım ben yaşancaksa yaşanır

• neyin var?

0|1
    0|0
    • adı lazım değil bir hastalık işte

• ya bu kadar da hayatı kafana takma bence. yaşıyoruz gidiyoruz işte. Sen Allah rızası için bedenini korumaya bak. ve iyi şeyler yapmaktan vazgeçmee

• :)

• Gezer ve içerdim.

0|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Lıkır lıkır alkol içer , uyuşturucu kullanır ,bol bol sex yaparım en son meclise girer gerekli kişileri bulur yok ederim.

0|1
    1|0
  • müslüman heran ölecek gibi yaşamalı da öyle bir şey olsa Allah cc korusun kabe de ölmek isterdim namaz da iken

1|1
    0|0
  • eve gidip uyur sabaha ne yapacağıma karar verirdim muhtemelen çok bişi değişmezdi hayatımda

0|1
    0|0
  • dünya turu fena olmazdı

0|1
    0|0
  • hamd ile yaşamaya devam ederdim insanlara uzak allaha yakın olurdum

1|0
    0|0
  • 3 Yıl kafam 1 milyon dolaşırdım

0|1
    0|0
Yükleniyor...