Bacak sıkılaştırma ya da inceltme arasındaki fark nedir?

Bacağı biraz yağlı bir kişi olarak inceltmek istiyorum. Günde 500 kez ip atlıyorum. Ama genelde ip bacak sıkılaştırır diyorlar. Sıkılaşma ve incelmesi arasındaki fark ne ya da bacak inceltmek için önerebileceğiniz spor ya da hareket var mı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel yağ yakma diye bir şey yoktur, vücut yağı eşit olarak yakar kısaca sadece bacağın incelmez. Squat benzeri hareketler bacağı ve kalçayı sıkılaştırır, ip atlamak ise cardio olduğu için yağ yakımı sağlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bacak incelmesi demek kasların gelişimini durdurmak ya da orantılı bir şeklde geliştirmek demektir, yani sen sürekli squat yaparsan kalça, basen, baldırtgibi kasların iyi gelişecektir ve tabiki yemekte çok önemli sen bol proteinli ve karbonhiidratlı beslenirsen aynı şekilde gelişecektir :)

1|0
    0|0
  • İncelemek usteki yağ tabakasını azaltmaktır buda diyet ve cardio ile olur bisiklet IP atlama koşu vs sıkılasmak ta ağırlık çalışarak kas kütlesini korumak veya arttırmak ile olur

1|0
    0|0
  • Sıkılaştırmada spor yaparsın ama kilo verme amacın olmaz. İnceltmede zayıflamaya çalışırsın.

1|0
    0|0
  • Biri sıkılaştırır diğeri inceltir. :):

0|0
    0|0
  • İp atla :P

0|0
    0|0
  • sıkılaştırma toplu tutar inceltme bildiğin yağları eritir. sıkılaştırmak istiyosan hafif squat yap

0|0
    0|0
  • İp atla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• fark yok bence
    . d incelince sıkılasmaz mı zaten

0|0
    0|0
  • squart bacagida etkiler bence

0|0
    0|0
  • sıkılaşmada aynı kiloda kalırsın ama daha zayıf görünürsün inceltmede kilo vermen gerek

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum 🙊

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım ip atlayarak zayıflamış ve sıkılaşmıştı

1|0
    0|0
Yükleniyor...