En güzel kızları başkasının götürüyor olması gruptan ayrılma sebebiniz olabilir mi?

şimdi müzik gruplarında en güzel kızları genelde grubun en popüler elemanı götürüyor. siz grubun diğer bir elemanı olsaydınız bu duruma hislenip gruptan ayrılır mıydınız? peki siz kızlar, sadece grubun en popüler elemanına mı verirdiniz yoksa farketmez mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vermekmi çok ayıp anladınmı şimdi neden geri kaldığını

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nereye götürüyor? bizim belediye konservatuarında da gruplar vardır 3 er 5 er yemeğe falan giderler öyle birşey mi?

1|0
    0|0
  • en popüler elemanına mı verirdiniz dedin ya.. o yüzden böyle düşünüosan ve eğer sen grup üyesiysen emin ol o diger elemansındır..değilsen bilemem ama bazı erkeklern bir kızla çıkmayı sadece sex olrk düşünmesi çook gerizekalıca..

0|0
    0|0
    • diğer elemanlara vermeyeceğini mi anlamalıyım bu yazdıklarından

• sevebilirsin ama kızları sex makinesi olark görecegn anlamına gelmez bu.. asabiyet değil senin mallıgın canımı sıktı sadece

• kızları nasıl göreceğimi senden öğrenecek değilim. sen kendi bekçiliğini yap, diğer kızlarda kendininkileri. anladın mı mal!

Erkekler Ne Diyor 3

• ayrılıp yeni grup kurardım tabi yeni grupta benden daha yakışıklı olmayan kişileri seçerdim :)

0|0
    0|0
  • bu iş yakışıklılık meselesi değil kişilik meselesi

1|0
    0|0
  • Bir tane gerçek bir örnek verebilir misin bu bahsettiğin duruma ?

1|0
    0|0
    • neden, öyle olmadığını mı düşünüyosun

• Yani genel olarak öyle bir olay olduğunu düşünmüyorum evet.

• nerenden düşündün canım bunu?

Yükleniyor...