Protein tozu YARDIM?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Gerçekten bilgi sahibi kişiler yazarsa çok sevinirim. Dün Xtreme muscle Gainer'in double çikolatalı protein tozunu aldım. Spor dan çıktıktan 20 dakika sonra felan süt ile karıştırıp içtim. ama yarım saat geçmeden aşırı bir mide bulantısı ve görmede hafif bozukluk yaşadım tabi çok geç olmadan bir kaç kez istifra ettim. sizce ürünü bırakmalımıyım? Ne yapmam gerekli bilemedim, ilk kez kullanıyorum protein tozu bu arada teşekkürler şimdiden.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben kullanmadim doğal olarak ama kullanan kişilerde gördüğüm kadarını söyleyim öncelikle bence bırakmalısın bırakmasanda bir dahiliye uzmanıyla görüş. Sağlıktan önemli değil. İkinci olarak protein tozu kullananların kasları ciddi anlamda sanki bisiklet tekeri şişirilir gibi şişmiş duruyor yapay olduğu belli oluyor bir arkadaşımda bunu bizzat gördüm. bir de üstüne kalıcı değil kesinlikle sporu aksatmaman lazım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• protein tozlarının genel sorunları bunlar olabiliyor, kullandığın markayı değil ama gain fast ve whey protein tozlarını denedim gain fast banada yaramamıştı. kusma bulantı olmadı ama tansiyonumda oynama yapmış olabilir. ürünü kullanmamanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bırak hemen, belli ki sende yan etki göstermiş. Onun yerine eve gidip mercimekli makarna veya bulgur + yogurt ayran falan tüket.

Fabrikasyon ürün sonuçta o tozlar

0|0
    0|0
    • Dediğin gibi zaten gıdadan da alıyorum çoğu Zaman gıdadan alamadığımız için protein tozu kullaniyim dedim ama bir daha ağzıma sürmem zaten :)

• Eskiye nazaran çok nadiren de olsa ne olduğu belli olmayan markalar var. Bazı insanlar insan sağlığını düşünmeden işler yapıyorlar. Kendini ispat etmiş firmaların sattığı markaları almalısın. Optimum, hardline, weider, multipower vb markaları kullanmalısın. Supplementler. com gibi güvenilir firmalardan ürünlerini tedarik etmen gerekir.

0|0
    0|0
  • kardeşim bu bakkal dan çikolata almaya benzemez protein tozlarının üstünde yazar doktorunuzla görüşerek alın yazar ve yeni başlayanlara tavsiye edilmez ayrıca protein tozunu kötüleyenlere kulak asma bildiğini oku

0|0
    0|0
    • Kardeşim yeni değil 4 aydır spora başladım ve tavsiye üstüne aldım tozu ne kadar kullanılması gerektiğini biliyorum fakat neden ters tepki yarattığını anlamadım

• tarihine baktınmı dozunu ayarladınmı

0|0
    0|0
    • Tarihi 2017 var henüz daha

• benimkide Şu an rafta duruyor :) aylardır

• Dursun bence de kullanma protein tozu soranlarada Cidde'n tavsiye etmeyecem artık. Bol bol yiyin dicem:)

• problemin süt ile ilgili olabilir mi? birde su ile denemeni tavsiye ederim. eğer sonuç aynı olursa kullanma

0|0
    0|0
    • Benimde aklıma ilk süt geldi sütün tarihine baktım belki tarihi geçmiştir diye ama sütün tarihi daha var. Ama dediğin gibi süt ile karışımdan olabilir yalnız içmeye korkuyorum açıkcası bir daha çünkü çok kötü oldum

Yükleniyor...