Lütfen samimi cevaplar verin. böyle bir şey başınıza gelse naparsınız? özellikle erkekler?

bir kızla tanışsanız. sizi hayatının merkezine koysa. hergün buluşsanız. size yemekler yapsa gezseniz dolaşsanız dertleşseniz bütün üzüntülerinizi size unuttursa hastalığınızda yanınızda olsa her konuda yardım etse şarkılar dinleseniz sevişseniz güzel bir 2 hafta geçirseniz sonra birden her şey güzel giderken kız sizinle ilişkinizi kesse telefonlarınıza cevap vermese yanına geldiğinizde terslese.. hiçbir şey olmamasına rağmen. tepkiniz ne olurdu? ne düşünürdünüz? lütfen samimi cevap verin anlattıklarımın gerçek olduğunu düşünerek cevap verin..

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• tahminimce birinden intikam alacaksın. şaşırırım yani. hatta rüya görüp görmediğimi düşünürüm. paranoya bile yaparım. ama sonra kız mı yok ağa der geçerim yani. yani 2 hafta çok az bir süre ve böyle bir kıza bağlanmam ben. üzülmem için aşık olmam lazım.

0|0
    0|0
    • ama o 2 haftayı dolu dolu yaşatsa? böyle düşün..

• saçmaladın..

• :))))))) bildiğini oku göreceksin.

Erkekler Ne Diyor 19

• arkasını aramam bana hoş vakit geçirtmiş olsa bile kölesi ya da müptelası olacak değilimya

1|0
    1|0
    • uğraşmazsın yani?

• bi sorum olucak. peki nasıl kızlardan hoşlanırsın.. bir kadına çok bağlanman için sebepler nedir..

• zeki neşeli kültürlü kızlar ilgimi çeker sebeblere gelirsek bigün ayrılabileceğim gerçeği hep aklımda tutarım doğdugumda yalnız doğdum ve yaşamda kimseye bağlanmamı öğrendim insan ne yaparsa yapsın her zaman hayyta tek başınadır hayatına giren çıkan illaki olur bu hayatına giren ve çıkanlar için seçimlerini düzgün yapmanın gerketiğinide öğrendim bir başkasıyla bir gelcek ve hayatını ona göre şekillendirme insan oğunun yapacagı en aptalca şey oldugunuda

• önce bu durumu atlatmaya çalışırdım .anlam veremdiğim bir şaşkınlık yaşardım .kızın neden bu şekilde davrandığını anlamaya çalışırım .hiç bir kızda kolay kolay bole birşey yapmaz .muhakkak birnedeni vardır .ama bole bir kızı bulupta kaybettiğim zaman çok moralim bozulurdu .

0|0
    0|0
  • Hayata küserdüm ve o kızı unutmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Bence insan en ufak birşeyde sevdiğinin peşini bırakmamalı ne olduğunu anlamadan peşini bırakmazdım insan gibi konuşur anlatır sorunu çözmeye çalışırım genede kabul etmezsse eyvallah der yollarımızı ayırırız sonrasında bir derin aşk acısı çeker nerde yanlış yaptım ben diye düşünürüm anlattığın gibi birini kaybetmek büyük bir kayıp

0|0
    0|0
  • evin önüne kamp kurarım mantıklı bir cevap alana kadar cevap kıza göre mantıklı bana göre mantıksızsa kamp a devam ve türlü etkinliklere de :))

1|0
    0|0
  • ya varyaaa benim böyle bir sevgilim olsun başıma tac yaparım onu yeminle vallahi billahi milletin yapptığına bak yaa

0|0
    0|0
  • çok üzülürdüm herhalde ilk başta okurken rüya gibiy başladı sonrasını okuyunca kabusa döndü hikaye olmamalı böyle

0|0
    0|0
  • ilişkilerde dürüstlük gerek, birden çekip gitmek bahane olamaz..nedenini dürüstçe anlatmadığı takdirde o yoluna ben kendi yoluma derim..

0|0
    0|0
  • çocuğun dünyasını allak bullak ettin yani buna tıpta depresyon hali halk dilinde beyin*laması geçirir derler

0|0
    0|0
  • ah bu kızlar gelip geçici heveslere ne kadar düşkünsünüz. böyle bir hayat yok bunu unutun bu anlattıklarının hepsini günlere değil senelere sığdıracak kişiyi düşünün insan dünyaya bir kez geliyor iyi bir hayat arkadaşı herşeye değer

0|0
    0|0
  • nerde hata yaptım diye kendimi yoklarım bi

0|0
    0|0
  • burdaki kızın sen olduğunu anladık.cevap seviştin ama beğenmedin anlamı çıkar

boyut mevzusu

0|0
    0|0
    • ciddi cevap verir misin :(

• gerçekten ben böyle düşünürdüm tabi olayı yüzeysel biliyoruz daha derine inmek lazım

• hayır defalarca seviştiğini düşün. kızın her halinden memnun olduğunu farzet.

• Şok olurdum oturur ağlardım herhalde böyle bir kız kaçtı diye .

1|0
    0|0
  • Yanlış bir şey mi yaptım diye beynimi yerdim herşey o kadar güzel gidiyorken..

0|0
    0|0
  • Arkama bile bakmam takmam hiç

0|0
    0|0
  • melesef artık merkezinde başka biri var :)

0|0
    0|0
  • sandalyeyi kafasına geçiririm

0|0
    0|0
  • KIZ KESİN BAŞKASINI BULMUŞTUR

0|0
    0|0
  • ben ayrılırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2