Arkadaşlar sporla ilgilenenler varsa yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar boyum 1.65 kilom 55 Boyuma göre ideal kiloymuş, fiziğimide seviyorum ama evde egzersizlere başladım bacaklarım yumuşak degil ama sıkıda değil bunun icin calisiyorum göbegim yok ama orasıda tam sıkı değil bunları yapıcağıma inanıyorum sadece benin kollar sorun :(( vücut yapısı genetik oluyorsa bizde genetik galiba annem ya da teyzemler olsun fizikleri güzelde olsa kollar yumuşak oluyo ben sıkı olsun istiyorum hangi hareketlerle kol çalışabilirim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• p90x programını ındır çalış. ben başladım bugun ve inanamassın damarlarım patlıcak gibi. zaten yapanlar anlatıyor daha 10. günden taş yapıyor bu program ınsanları. ben daha yarım saat önce bitirdim. 45 dk lık videoyu. 12 haftada sana komple sağlam taş olma garantısı verıyor. ha olurda besın ve uykuyla ayarlamayı güzel yaparsan 1 senede erkekleri bilek güreşinde alırsın. dene gör.

1|0
    0|0
    • Çook teşekkürler deniycem

• torrentten ındırebılırsın. kat. ph adresıne gir ve p90x yaz indir. inecek dosya hemen yüklencektir bilgisayarına. ancak o dosyayı açıp esas dosyayı ındırmen gerekecek. onun içinde utorrent programını ındır yükle. o da 30 sanıyede ınecektir. esas program 4 saatte filan inebilir. 12 gb lik arşiv.

• Tamam teşekkürler 😊

En İyi Kız Görüşü

• Dumbell çalışmanı öneririm
    Ya da şınav çekersen hem kolun hem karnın sıkılaşır
    Proteinli de beslenirsen x2 kas yaparsın yani sıkılaşırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bacakların problem yok kolların ve genel olarak vucundaki kasları çalıştırmaya özen goster kollarına daha cok ozen goster fiziklsel guclu kız daha cok dikkat ceker zihinini bilemem

1|0
    0|0
    • Ben ikisiyle de dikkat çekerim merak etme 😄amaç sıkılaşmak

• kas yap ozaman diger turlu nasıl sıkılascan lıflerin guclu olmamlı

• Ağırlık calis

1|0
    0|0
  • Fitness yapman lazım kas kütlesi yapman gerekiyo

1|0
    0|0
  • şınav hem kol hem karın küçük 1 litrelik su dolu şişelrde kolarnı çalştırblrsn çift trflı aynı anda kaldrp indirecen şişeleri vs gibi

0|0
    0|0
    • Şınav çekemiyorum işte bacaklarım güçlüdür tek seferde istedigim kadar squat yapabilirim, kollarım güçsüz şınav olmuyor

• şöle yplm saat bası en fazla 2 tane çek günde 3 defa aynı şeyi tekrarlı sonraki günler arttır yvs yvs ztn olr bir anda yapamzsn hamsn çnkü

• Evet anca zorlarsam 5 yapıyorum bunu ara ara dnycem teşekkür ederim 😊

• Eve dumbell almanı öneririm. 2kg ile başlıyabilirsin. Güçlendikçe 5kg alırsın.

0|0
    0|0
    • Peki dumbell kullanınca kollar incelir mi ki? Yağlar sonra kasa dönüşünce inceliyor mu?

• Okul varken düzenli ve sağlıklı beslenmek zor oluyor maalesef

• Bahanelerle yasarsan hicbir zaman amacına ulasamazsin :)

• Dambil alman lazım kardesim al sana gosterriim

0|0
    0|0
  • Şınav en güzel

0|0
    0|0
  • tek sorun kolmu yani:)

0|0
    0|0
  • Voleybola başla uçarsın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kol için dambıl çalışabilirsin. Bacak, kalça için squat, karın için de yarım mekik tarzı hareketler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...