Şereften yoksun birinden nasıl intikam alırsınız?

bir sevgiliniz var, ama sizinle başkasını aldatıyor ve sizin sonradan haberiniz oluyor... öyle acısın istiyorum ki içi, asla unutamasın. ne yapmalıyım?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• alamazsın ruhu fahişe olmuş birinden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• onun seviyesine düşmeyin boşverin ve hali varsa görsün .kendinizide onun gibi için üzmenize ,gerek yok .unutmaya çalışın .ona acı vermek isterken kendinizi daha çok üzeceksiniz .o sizi kaybettiğine üzülsün .daha çok pişman olacak zaten .

1|0
    0|0
  • ok...Seninle hayatımda yaşanmış olan bir zaman dilimini paylaşacağım.Bu film izlendi ama reyting rekoru kırdı ;) İNTİKAM ! intikam sıcak yenen yemektir derler ya ben aldatıldıktan sonra bu durumu içime çekip intikam yemeğini soğuk yemeyi tercih ettim.Aldatıldığımı sağlam bir istihbarattan öğrendikten sonra emin olmak için takip ettim.Gerçekten doğruydu.Biraz zaman geçmesini bekledim bu süre içinde ev arkadaşıyla aramı iyi yaptım.Birgün ev arkadaşına durumu anlattım.Ondan hoşlandığımı ama kendisine yanaşmamın asıl sebebinin aldatılmam ve intikam almak istediğimi anlattım.İsterse benimle iletişimi kesebileceğini isterse bu durumun karşıklı ilişki için milat olabileceğinden bahsederek onun tercihine bıraktım.Ev arkadaşı devam etmeyi tercih etti.Bir zaman sonra benim EX'i bara davet ettim.Uzun bir süre içtikten sonra 2.kız bara girdi.Yanımıza yaklaştı.Ben ayağa kalkıp 2.kızı karşıladım.Sonra EX kıza dönüp ^^olup bitenlerden haberim olmadığını düşünecek kadar hayattaki tek zeki insan sen değilsin.Bende bu sürede boş durmamıştım.Artık hayatında yokum.Biz simdi gidiyoruz.Bir zahmet kalkarken hesabı ödersen sevinirim.Sonradan duyduğum final haberi şuydu : hastanede biten sinir krizi nöbeti,kırılan bardaklar,devrilen masa,yırtılan t-shirt vs. yaşadığım final ise 1 kaç ay süren telefon tacizleri.

0|0
    0|0
  • intikam almam. su hayatta ogrendigim birsey var o da kotuluge kotulukle yanıt verince olay daha da cirkeflesir. Bırak gitsin...Sana bir sey olmadı..Ego'n bunu istiyor senden. Ego'nun esiri olma...

0|0
    0|0
  • s.tir et.

Fazlası lütuf olur.

0|0
    0|0
  • aldatacak kadar aptalsa yakalanacak kadar salaktır...

arkanı dön ve git birini bul deli dolu aşk yaşa

0|0
    0|0
  • o karakterdeki birine ne yapsan boş sister.

ondaki kafa yapısı herşeyi "afedersin" amaan s.ktret yapısında olduğu için uğraşma

umursama umrunda olmadığını hissettir en temizi.

0|0
    0|0
  • şereften yoksun olanın gururla işide olmaz , ne yaparsan yap kırılacak bişeyi olmadıgı için çokta etkilemicektir onu,

0|0
    0|0
  • hiç muhattap bile olmam. yüz bile vermem. beni ararsa açmam. selam verirse almam. kısacası bir hayaletmiş gibi davranırım hayatıma bakarım bu ona öyle bir koyar.

0|0
    0|0
  • kafanı duvarlara vurmalısın nasıl bu adamı hayatıma soktum diye...

0|0
    0|0
  • 2-0ın rovanşında 4-0 geriye düşen milan gibisin geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • arabasını yak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç bisey yapma...yapsanda anlamaz zaten öyle biri :(

0|0
    0|0
  • imtihan dünyasında yaşıyoruz. yanlışa yanlışla cevap verilmez. İYİLİĞE İYİLİK HER KİŞİNİN KARI, KÖTÜLLÜĞE İYİLİK ER KİŞİNİN KARIDIR.

0|1
    0|0
  • intikam ilkelliktir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...