Sizce spora illa sismanlar mi gider sizce?

Neden böyle bir olgu oluşuyor ki insanlarda illa sismanlar mi gidicek allah aşkına bizim millwtimizde spora gidene sen kilolu değilsin kii falan filaaan

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Alakasız tabiî ama öyle bir gorus var :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor sağlık için gerekiyor yaşlandığında tığ gibi olmak istiyor isen en azından bizim ülkemiz de spor kültürü gelişmedi daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kilo almak, şekillenmek, kas hacmini arttırmak için gidiyorum mesela.

0|0
    0|0
  • Her ikiside

0|0
    0|0
  • Iste guzel yere deginmissin kilo verme yeri olarak goruyolar sporu saglikli olmak form korumak sikilasmak hamlasmamak eglenmek hobi falan icin takilan dusunen cok az kisi var Turkiyede

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Kilo almak isteyen var, güçlenmek isteyen var, kas yapmak için giden var, formda kalmak için giden var oho daha bir sürü sebepten gelen var :D

0|0
    0|0
  • Yok zayıflarda dinc olmak icin

0|0
    0|0
  • Hayır ben zayıfken başladım

0|0
    0|0
  • yooo alakası yokk

0|0
    0|0
  • yoo ben fit olmak için gidiyom

0|0
    0|0
  • Hayır gitmek istiyorsan git bence daha güzel fiziğin olur

0|0
    0|0
  • Bağnaz insanlar onlar sen onlara bakma 👍

0|0
    0|0
  • hayır tabiki de. yalnız şişman sözcüğü yerine başka sözckler terch edeblrsn gibime gelyr

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
  • illa şişman olmak gerekmez ki spor yapmak için. dinç olmak veya vücudu bir şekle sokmak için gidenler var

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • ee insanda öyle olgu var spor bir nevi terapi günün stres atmak icin birebir anlayamazlar.

0|0
    0|0
  • mesela ben şişman değilim

0|0
    0|0
  • Sporu bir yaşam şekli yapacaksanız gidin. Değilse hayal kırıklığına uğrarsınız

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • yoo öyle olgu yok bende gıdıyoru m

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır tabiki spor insana hayat enerjisi veren mutlu eden güzelleştirme bisey ama bizim türk kızlarının çoğunluğu aman zayifiz spor yapmayalim derler bu aliskanligi kazanamazlae evlenince de 100 kilo olurlar :)

0|0
    0|0
  • Hayır ne alaka

0|0
    0|0
  • Cidden bende bıktım bu düşünceden. Sağlık içilir yapılır

0|0
    0|0
  • Tabiki hayir

0|0
    0|0
  • Hobi olarak da gidilir

0|0
    0|0
  • Kendini sevenler gider. Sağlıklı Olmak isteyenler

0|0
    0|0
  • Benimde bir aralar gittiğim yerde öyle konuşanlar vardı ciddi sinir oluyordum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...