Ankara'daki dolmuşçular hangi kafada arkadaşım ya?

adamların elinde sürekli telefon süratli bir şekilde araç kullanırken

+lan kerim bu y... levent önden gidiyo yine yaptı yapıcağını müşterileri kapıyo .

honza aynen böyle sadece bu değil gerçekten tüm gördüklerim böyle

sadece dolmuşçular olsa neyse halk otobüsünde elinde sigarayla gerçi plakasını aldım şikayet edicem ekmeğiylede oynamak istemem ama o kadar insanın canını hiçe sayıyor işini adam gibi yapsın böyle yollarda sürünüyorum işte öğrencilik ne yaparsın

bu arada bu dolmuşçuları nereye şikayet edebilirim bilen var mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ankarada galiba 153 buyuksehir beledi,yesinin şikayet edilebiliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• otobüs şöforleri genelde öküz ya

1|0
    0|0
  • Yıllardır bu adamlar böyle. Aynaya bakmadan yola çıkarlar seni sağa sola sıkıştırırlar en güzel çözüm onlarla aynı kafada araç kullanmak kısasa kısas davranmak. Asla önüme geçmelerine yola çıkmalarına müsade etmiyorum onların. Şikayet çok fazla birşey değiştirmiyor yıllardır alıştım ben buna :)

0|0
    0|0
  • çocuğun biri annesi ile dolmuşa binmiş,şöförün arkasındaki koltuğa oturmuşlar,dolmuşcuda aynadan kadını dikizlemeye başlamış,bu nu farkeden çocuk başlamış;anne sen avukat,babam savcı olsa ben hakim olurdum die dolmuşcuyu rahatsız edecek şekilde konuşmaya en sonunda dayanamayan dolmuşçu çocuğu çağırıp,annen oraspı,baban bezevenk olsa sen ne olurdudun sormuş; çocukda ;dolmuşcu olurdum abi demiş

artık sen anla yani...

0|0
    0|0
  • Otobüs, taksi ve dolmuş üçgeni...

İşin zor, sen yine de formalite olarak şikayetini yap...

0|0
    0|0
  • şikayet et bişey olmmuyor :D

0|0
    0|0
    • ya sadece ben değil şikayet edecek çok kişi var haklı olarak hepimiz birden edicez

• hem ne demek bir şey olmuyor özel araçlarda bile direksiyon başındayken sigara içmak yasakken sen can taşıyosun valla bir şey yapmasınlar şikayet ettğim yeride şikayet ederim

• otobüslerde kamera var

bu arada dolmuşçumusun

• 155 evet bende şikayetçiyim adamlar artis olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 153 ü ara. gerçekten ilgileniyorlar. ben kaç kere şikayet ettim. hepsinde denetleyip mesaj atıyorlar denetim sonucunu

0|0
    0|0
  • aynen varya bende onlara benzemeye başlıyorum istem dışı bu k harflerini bazen g olarak okuyorum.

Ayrıca küfürde ediyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...