Ben şok ! Galatasaray 6 . sıradaymış nasıl oldu bu?

Galatsaraylıyım ama pek takip etmem tvde gezerken gördüm altıncıydı daha geçen sene birinci bitirdik nasıl oldu bu?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşin üçüncülüğune gülenler simdi 3 olmak için can atıyor

Allah büyük

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Galatasarayda düşüşler olabilir sefasını nasıl çektiysek cefasınıda çekeriz. İyi gün taraftariysan bir ton takim var onları tutabilirsin. Lig zaten bu sene bir garip toplasan 10 yılda 2 kez şampiyon olmuş, 2. yıldızlarını türlü şaibelerle takmış, şike sürecinde Türkiye kupasini iade etmiş sözde şerefli takımın taraftarları Galatasarayla dalga geçiyor. Komedi resmen :D

1|0
    0|0
    • Sen git fenerli ol ben rahatım

• 😂😂 emredersin

• Bu sene böyle geçer sevinmek için sevmedik inadına Galatasaray seneye nasılsa şampiyonluğun en büyük adayı oluruz tekrar sıkma canını.

0|0
    0|0
  • gol atmaya değilde beraberliğe oynuyoruz ondan

0|0
    0|0
  • Alın bu deliyide içeri

0|0
    0|0
  • Galatasaray bitti artık. 10 yılda bir 3 4 parlıyo sonra batar öyle galatasaray. Fenerbahçeye bak sen hep ya 1 ya 2 :)

0|0
    0|0
    • Objektif Ol Düşmanlıkla Konuşma Yukarıda Yorumumu Oku Nedir Sizdeki Bu Düşmanlık

• Sen Rahat Ol Gülüm Biz Rahatız Hadi Iyi Geceler

• @Yalnızlık_26 kabullenmekte iyi bişey neyse :)

• Bende Galatasaraylıyım Fakat Bu Sene Küme Düşse Haketti Derim Bu Sene Beşiktaş Şampiyon Olsun Inşallah

0|0
    0|0
  • Sevdiği rakam 6s nin

0|1
    0|0
  • Her zaman kedi bsl yemez canım :)

0|0
    0|0
  • beşiktaş çarptı

0|0
    0|0
  • Kadroyu öldürdüler kanky :D

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler her sene galatasaray şampiyon olamaz ki zaten son 4 yılda 3 kere olmuşuz biraz da başkaları sevinsin bizde çok var

0|0
    0|0
  • Maç eksiği var yenerse 3. Luge kadar yükselebilir

0|0
    0|0
  • Dursun ve denizli saolsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her yil sampiyon olursak digerleri uzulur renktas birakalim da biraz sevinsinler

0|1
    0|0
Yükleniyor...