Ilk aşkınız size geri dönse ?

ilk aşkınız birgün size geri dönmek istediğini söylese bundan sonra ki hayatını sizinle geçirmek istediğini söylese ne düşünürsünüz? üstelik hayatınızda yeni karalar almak üzereyken aklınız karışmışken nasıl düşünürsünüz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda yeni kararlar alıcaksam geçmişe dönük yaşamanın bir anlamı yok. Ne gerek var ilk aşka mazide kalmış bitmiş gitmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu işin ilki ikincisi yok giden gider kalan sağlar bizimdir bunca zaman aklı nerdeymiş ? derdim kendimce :)

0|0
    0|0
  • evlendi benimki dönemez gerek yok kafa karıştırmaya önüme bakarım.

0|0
    0|0
  • ilk aşkımın kişiligine ve bensizken neler yaptıgına baglı...

0|0
    0|0
  • ilk aşkımı gördüğümde tanıyabilirsem neden olmasın :P :D

0|0
    0|0
  • bumerang mu bu :D

0|0
    0|0
  • Rezil ederim onu

0|0
    0|0
  • 2 çocuğu var hiç çekemem valla..Herhalde öyle birşey yapsalar, cinnet getiririm, tararım hepsini...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O defterleri açmam derdim ve hayatında mutluluklar dilerdim.

0|0
    0|0
  • İlk aşkım 4 yaşındaykendi :D Hala neyin kafasını yaşıyorsun ki sen ? :D Eğer o beni tanırsa, ben de onu tanırsam olabilir yanii :D "Selen çok güzel emeklerdin ama ya ben hep sana imrenimdim varya". "Aaaa Cenk yapma sende çok güzel emiyordun haksızlık etme kendine" :D

0|0
    1|0
  • İlk aşk herzaman aklındadır insanın unutmaz unutulamaz ama sevmeye gelince bir daha zor gibi hele de hayatımda baskası varsa

0|0
    0|0
  • "bırak ay savaşçısını gel bana" derim ne diyim, ota b.ka gül atan adam bulmuşum mis gibi

0|0
    0|0
  • dönemez ..Gömdüm ben onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...