Bir erkek pişman olur mu?

birini çok sevdim hala da seviyorumm.. bundan 1.5 ay önce bana ayrıldık bile demeden bitirdi ilişkimizi.. facede defalarca birşeyler yazmama rağmen cevap vermedi hiçç.. 3 gün önce bana bir söz atmış.. ve şu yazıyordu "Gün gelir tüm bağların kopar hayattan.

sığınacak kimsen kalmaz kendinden başka!

Gün gelir bakışların düşer yaşama tutunmaktan

ve gün gelir ki ;

kendi içinde kalırsın yapayalnız..." böyle yazmış.. bir gün sonrada beni engelledi faceden ve o an dünya başıma yıkıldı.. çok haksızlığa ugradım cok ...sizce pişman olur mu günün birinde?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• O sözü neden sana yazdığını düşündün.

Engellemsi artık senin onu rahtsız ettiğini düşünmesindendir.

Sevseydi kalırdı zaten sen anlamıdın mı gideceğini .. Çok yanlış bu sevme tarzı kimse birne aşık oluyor diye ona yapışık yaşamak zorunda değil. Gitme hakkı herkesin var.

Artık bunca olandan sonra dönse pişman olsa ne değişecek.. ŞUna düşünsen hayal kurup daha çok ona baglanma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kötü bir durumla karşılaşmış.

0|0
    0|0
  • erkek bu hayvan degil yahut otta degil. bu nasil bir sorudur ya erkek pisman olur mu ? olmaz biz uzayliyiz.

0|0
    0|0
  • sana haksızlık yaptıysa gerçekten sana yaptıklarının hepsini ona başka biri çektirir ve ozaman seni anlar keske der ama arkasına baktığında uzaklarda oldugunu görür

0|0
    0|0
  • sence ilişkinizin karşı taraf tarafından bitirilme sebebi ne olabilir?

0|0
    0|0
  • gelse de sen affetme, yedekte bekletmesin adam seni boyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olur ama seni üzdüğü iin değil yalnız kaldığı için olur.üstüne alınma yani sen sadece kendini ii hissetmesini sağlicak bi araçsın o durumda.

0|0
    0|0
  • Olur tabiama erkeklik gururu vardır...dönmez...

0|0
    0|0
  • onun pişman olup olmaması senin umrunda mı hala? yalnız kalcakmışsın buna o mu karar veriyomuş? peh..

0|0
    0|0
  • senin durumdaa benden farksız biLmiyorumm beklıcez ve görcezz pişman olsada af yok ;) bunu bilen erkek zaten bitmişş demektirrr :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...