Böyle bir erkek hakkkında ne düşünürsünüz, arkadaş veya sevgili olarak?

Önceden hiç sevgilisi olmamış ama sayısız kadınla ilişkiye girmiş para karşılığı , sevgilisi olmamasının sebebi ise sevdiği kimse çıkmamış karşısına , bu kişi sizin arkadaşınız kız ortamında ya da tanışmaya çalıştığınız bir kişi olsa hakkında ne düşünürsünüz , yaşıda 25

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• para verip kadın kiralayacak kadar gurursuz derim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aids testi kan testi filan yaptiridim yani daha dogrusu igrenirdim her an bir hastalik cikcak die iiyy igrenc

1|0
    0|0
  • uzak dururdum böyle birinden

0|0
    0|1
  • uzakk dururum hemen.. parayla herseyi yapa bilcegini zaneden kimseylen isim olmaz

2|0
    0|0
    • seviceği kimse çıkmamışsa

• sevmeden nasil sevisir ki insan. bende bunu anlamiyorum iste

Erkekler Ne Diyor 3

• Yüzüne vurmak istemezdim ama, acizsin ve eziksin. Sevgili edinmek kadar kolay birşey yok. Burada kendini rahatlatmaya çalışma. Kadınları sırf cinsel amaçlı bir obje olarak görmemelisin. Belki de bu durumdan dolayı arkadaş bulamıyor olabilirsin.

'' Karşıma çıkmadı '' gibi bir bahanenin arkasına sığınma.

0|0
    0|0
  • para karşılığı ilişkiye mi girmiş. bittin oğlum çok kötü bakar kızlar sana. iğrenç aşağılık herif derler. direk söyleyeyim yani.

1|0
    0|0
    • niyeki sevdiğim kimse çıkmadı karşıma bende böyle giderdim kadınlarla olan ilişkilerimi, yani hepsi mi böyle mi düşünür

• dostum para karşılığı yapmayacaktın buna kızlar duygusal yaklaşır. sonuçta o para karşılığı yaptığın kişilerden biri olabileceğini düşünür. böyle bir şeyi bir kıza söyleme yani ve bu huyundan vazgeç. kimseden hoşlanmadıysan tek tabanca takıl. hoşlanana kadar.

• o kendini biliyo derim ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...