Beyler hiç çıkma teklifi aldınızmı?aldıysanız kaç tane aldınız?

beyler hiç çıkma teklifi aldınızmı?aldıysanız kaç tane aldınız?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• benim aldığım tek teklif aveanın kampanya teklifi :) bide bankaların kredi kartı teklifi :) ne bahtsız adammışım la ben yeni farkettim amk :(

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben yilllar yillar once dershanede bir kizla ciktim. O kizla cikmadan once benim samimi oldugum baska bir kizin benden hoslandigini soyledi. Hatta kizin adina kendisi benimle konusacakmis falan. Ama ben senden hoslaniyorum deyince bu ilginctir ki bu kizla ciktik :) diger kiz cok mulayim temiz bir kizdi ciktigim kizsa dershanenin gozdesiydi. Klasik lise universite hazirlik hikayesi.

Universitedeyken de sesi tanidik gelen ama bir turlu kim oldugundan emin olmadigim bir kiz aradi cok hoslandigini hatta asik oldugunu ama acik acik soyleyemeyecegini soyledi. Kimsin ismini bilmeden karsilikli oldugunu nasil anlayabilirim diye sordum. Telefonu kapatti bir daha da ne gordum ne duydum bu kizi (bak 10 yil sonra yine aklima dustu:kimdi lan bu kiz:)

Sonra hep ben kostum pesinden kimden hoslandiysam. Kimse cikipta teklif etmedi :) oysa edebilirler ben boyle seyleri yadirgamam hosuma bile gider fazlasiyla :)

0|0
    0|0
  • ben bir kere aldım kız baya sevmiş beni hatta istesem kaçarmışta falan bana öyle işte. ama ben çıkmak istemedim ama sonradan baktım kız iki ay sonra başka birine kaçmış sonra anladım ki kız beni değil kaçmayı seviyomuş biraz havam indi tabi ama o ara iyiydi :)

1|0
    0|0
  • Direk pat diye gelip söylemediler ama yakın arkadaş çevrem hattıyla ilettiler.

0|0
    0|0
  • ohoooo. 300 den fazladır

0|0
    0|0
  • aldım iki kez niye sordun bunu şimdi?

0|0
    0|0
  • etmedim de almadım da

1|0
    0|0
  • 4-5 defa aldım kardeş

0|0
    0|0
  • evlenme teklifi bile aldım..

0|0
    1|0
  • five :) hepsi sağolsun kıçmı kaldırdıklrı için :) :P

0|0
    0|0
  • 0 yazıyla yalnızca sıfır

0|0
    0|0
  • 3-4 almışlığım var

0|0
    0|0
  • 12 sene önce lisede kız arkadaşım yapmıştı ama başka sıkıntılarım olduğundan ilgilenmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...