GS li ve FB lilere sorum?

Beşiktaşlılar hakkında ne düşünüyorsunuz son zamanlarda çok itici olup biryerleri kalktı gibi hissediyorum sizde bir nefret oluştu mu?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen görende bayern falan sanacak bunlar böyle her yıl kupalar kazanan 2 yılda bir şampiyon olan avrupada başarılı olan bir takım sanacak heriflerdeki egoya bak 6-7 yılda bir zor zoruna şampiyon oluyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Fenerbahçeliyim. Beşiktaş'a sempatim var.

1|2
    0|0
  • Bizim bir yerlerimiz hep havadaydı. Siz yeni akıllandınız gözünüz açıldı aman başka bir tarafınız açılmasın

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kaldıramaz hiç bir yerini üşenir

0|0
    0|0
  • Beşiktaş seni...

1|1
    0|0
    • Sököztöş sönö. ... :D Besiktas gitsin kumda oynasın bizim çapımızda değil sizin bu seneki 14. Şampiyonluk mücadelenizi biz 99-2000 yılında kazandık

• @Cfgtby ne diyorsun anlamadım

• Sana demiyor no problem

• Ben sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım bu sene beşiktaşı tutuyorum ne yapıp edip şampiyon olmalı yoksa 4. yıldızı fener alacak 4 yıldız bir tek bizde olmalı

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ve severim bjkliler iyidir en azından gsliler gibi hainlik yapıp uefaya şikayet etmiyor

1|1
    0|0
    • Sevmeye devam et en son bjk liler kadıköye gelip otobüsünüzü taşlamıs sis atmıştı kaç kere fenerlileri dövdüler

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen Beşiktaşa takıntı yapmışsın üzme bu kadar kendini :)
    www.kizlarsoruyor.com/.../q4692457-gs-li-veya-fb-li-olup-su-an-bjk-den-1-sirada-nefret-eden-bir-tek

Ne guzel iste Beşiktaş sayesinde fenerle kanka olmuşsun, gsliye fb ye hincim kalmadı dedirtecek kadar büyüktür Beşiktaş

İyi ki yaşın çok büyük değil yoksa 14 yıl şampiyon olamayan gs yi tutmaz Allah korusun belki de Beşiktaşli olurdun

Fikret Orman; "Bir kurt giderken arkasından 40 tane köpek havlar, havlamıyorsa o kurt, kurt değildir. Beşiktaş da büyük bir kurttur. Arkasından havlayanlar olacak."

2|1
    0|0
  • Niye itici buluyorsun biliyor musun Bu takımın taraftarı her zaman takımının arkasındaydı liverpool'dan 8 yediğinde de liverpool'u 5-4'lük sonuçla elediğinde de kendi evinizde real madrid'den 6 yediğinizde kaçıncı dakikada boşalmıştı tribünler?

Nefret etmenin sebebi Dünyanın en güzel statlarından birine sahip olacağız. Gelecekte iki büyük yaratma rüyalarınıza en büyük darbeyi vuracağız. nefret et.

Nefret etmenin sebebi Çok iyi bir yönetime sahip olup çok akıllı işler yapmamızdır. nefret et.

Kısaca İki sarışından da nefret ediyorum çünkü bu ülkede futbol gelişmiyorsa sebebi sarışınlardır. İki büyük yaratma hayalleri yüzünden her seferinde olan Türk Futboluna oluyor bileğinin hakkıyla şampiyon olması gerekenin bileği ne yazık ki iki büyük yaratma hayallerinden sebep kırılıyor.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim bizim kadromuz isim isim baktığımda beşiktaştan çok daha iyi ama beşiktaşın oynadığı oyun daha iyi ve şampiyonluğu hak ediyor.

0|0
    0|0
  • Ulan azcık adam olun bu BEŞİKTAŞ güzel futbol oynuyor terbiyesizlik yapmayın ha şunuda unutmayın burası BEŞİKTAŞ alayına gider

0|0
    0|0
    • Futboluna laf yok bu sezon en iyi Beşiktaş ama genelde hep 3. kalacaksınız Fener 5 gs 6 gömlek üstün sizden birde 40 yılda bir lider oldunuz havanızdan geçinmiyor şunu unutma galatasaray 2000 yılında 14. kez şampiyon oldu siz daha bu sene anca almaya çalışıyorsunuz hemde iki şampiyonluk sonradan eklenmesine rağmen. Bu sene saygım var ama genelde kesinlikle geridesiniz

• Değil mi Beşikta bitti bitti 90 lardan sonra 8 senede bir alırsınız

• Senin sevgin kupalara takım kötü gitsin yuhlarsın seninle BEŞİKTAŞIN büyüklüğünü tartışmam

• çArşı ve BEŞİKTAŞ halkın takımıdır. iki üç yıldız şampiyonluk için doğru olmayan şeyleri yapmayız.

0|1
    0|0
  • Yoo Beşiktaş a karşı bir sempatim var

0|0
    0|0
    • Hangi takımlısınız

• Eskiden bende öyleydim ancak zaman değişti 10 sene önceki Beşiktaş taraftarı yok Galatasaray düşmanı oldu hepsi

• Zaten taraftar kısmı beni ilgilendirmiyor takım olarak söyledim ama hakediyorlar şımarmayı kaç yıldır iyi değiller

• İkinize de koyduğumuz için size itici gelebiliriz merak etmeyin itelemeye devam size

0|0
    0|0
    • Yazık 4 senede bir galibiyet gördü. İki yıldır derbi kazanamadınız iki yıldızlı bir takım dalga geçer gibi bizle mücadele ediyor abileriniz kapışırken araya girmeyin ufak çocuklar gibi herzaman arkada kalacaksınız

• @06Kartaliçe1903 Merak etme 14 sene şampiyon olamadıgindada bu takımın taraftarı vardı 8. bitirdiğimizdede GS liydik. Sen asıl gerçek sevda görmek istiyorsan Karşıyaka Göztepe Sakaryaspor gibi taraftarlara bak yıllardır amatör ve ikinci liglerde sürünüyorlar hala müthiş taraftarları var. Sizde kendinizi avutun biz kazanırken siz izleyip kan ağladınız bundan sonrada böyle devam edecek

• yoo Şu an sizi izleyip bildiğin ''billur'' geçiyoruz :)

• fikret ormanı sevmiyorum beşiktaş ile problemim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...