Aranizda spor- fitness hocası olan var mı?

Benim yağ yakıcılar hakkinda sorum olcaktı soruma sadece eğitmen ve ileri derecede sporla ilgilenen varsa cevap verebilir mi

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Parana yazık be :) Ona vereceğin 100 TL ile dolabını tavuk, yumurta, yoğurt gibi sağlıklı besinlerde doldurup güzel bir beslenme uygulasan zaten hiç gerek kalmıcak öyle şeylere. Zaten zamanında bende cahillik edip 1 ay felan kullandım cidden hiçbir yararları yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• biraz kimya ve biyoloji bilgisi ile bu jenerik takviyelerin çok da anlamlı olmadığını anlarsın. CLA vs % 2-3 lük bir yağ yakımı için psikolojik takviye yerine geçer. paranı boşuna harcama.

0|0
    0|0
  • Merhba ben fitnness egiteniyim yağ yakıcı kullanma hap vs şeyler ölüm ile sonuçlanabilir zararlıdır doğal olarak vücut işini artır yeşil çay vs

0|0
    0|0
  • Buyrun yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Sorun neydi acaba

0|0
    0|0
  • 1. Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenörüyüm.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ederim yag yakıcı kullanmakta vazgeectim 5 kg icin gerek yokmus

• Sor..

0|0
    0|0
  • buyrun

0|0
    0|0
    • Ben evde spor yapiyorum kosu bandım var bu ürünlerden almayı düşünüyorum fakat bu urunden kullanırsam spor salonuna gitmeme gerek var mı evde yaptığim sporlada kullanabilir miyim

• Son sorum bunu kullananlar kaç kilo vermek icin kullanıyor 20 -30 gibi yüksel rakamlar mi ben 65 kiloyum 60 kiloya düsmeye çalışıyorum

• birincisi tek başına yag yakıcı işe yaramaz amacın 5 kiloysa kardiyo falan yapmadanda verirsin ama amacın 15 kg falansa kullan ama sürekli değil bir kutu bitir ara ver

• likid carnitine den bahsediyorsan eğer tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ben evde spor yapiyorum kosu bandım var bu ürünlerden almayı düşünüyorum fakat bu urunden kullanırsam spor salonuna gitmeme gerek var mı evde yaptığim sporlada kullanabilir miyim daha urun araştırması yapmadım

• likid carnitine : vücuduna besinlerle birlikte almış olduğun yağları ter , idrar ve özellikle posa yoluyla dışarı atmana yardımcı olur. var olan yağları yakmandada bir nebze etkili olucaktır. eğer sadece bu ürünleri kullanıp spor yapmaz isen , istediğin hedefe ulaşman biraz zor açıkçası. koşu bandı faydalı bir antrenman olucaktır. bu ürünü kullanıp , koşu bandında da koşarsan istediğin forma gireceksindir. illa ki salona yazılıcaksın diye bir ey yok. amaç kardiyo yapmak zaten. vücut ağırlığınla şınav (gücün yetmiyorsa yarım şınavla başla) , mekik , plank, squat gibi hareketlerde yaparsın zamanla.

• sor sen ben anlatirim sana

0|0
    0|0
  • var çok pis kalça oynatırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...