Sporun vücuduma faydası olurmu?

okulda 1000 kere merdiven çıkıyorum ve 1 saat evde fitness yapıyorum bunların vücuduma faydası olurmu?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1000 kere merdiven çıkmanın bir anlam ifade ettiğini düşünmüyorum.
    çünkü sen onu sağlığın için değil çıkmış olmak için çıkıyorsun o merdivenleri.
    spor amaçlı yapsan belli bir teknikle yaparsın mesela.
    dinlenmezsin, kondisyon yaparsın. dizlerini kendine çekerek veya in çık in çık yaparsın seri bir şekilde. o yüzden benim için amaç önemli.
    ve faydasına gelecek olursak, ne kadar çok hareket edersen o kadar iyidir bunu unutma. istediğin kadar yiyebilirsin mesela. kilo almazsın verirsin geri. güçlü kaslara sahip olduğun için yattığın yerden bile fazladan kalori harcarsın. kalbin ciğerlerin kasların yüksek tempoya alışkın olur yorulmazsın. ya şey gibi düşün işte. kitap okursun. çünkü beyninin içinde yaşarsın. kitap okudukça içinde yaşadığın o odaya bir dekorasyon yapmış gibi olursun. o odayı genişletmiş gibi veya..
    buda öyle. bu vücut sana eşlik ediyor. sporcu birisi içinde basit veya zor her işte yanında oluyor farketmesende.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• bacakların sıkı olur.. fitness dediğinde evde olunca bu soru işareti.. bilinçli yapılırsa , fitness muhteşem bir fizik getirir.. ama bilinçli ve doğru yapmak önemli.. kafana göre yaparsan birşeye yaramaz bilakis deforme eder hatlarını..

0|0
    0|0
    • ya fitness dediğim şınav mekik gibi şeyler uzun yazma gereği duymadım fitness dedim

• sadece mekik ve şınav yapmıyorum zaten. 10 tane farklı hareketim var ve hepsi ayrı ayyrı yerlerimi çalıştırıyor.

• devam o halde.

• mekik çekmeden şınav çekmeden faydası olmaz. tek faydası kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • kardeş fitness dediğim onlar işte

• 3 er set yap 12 şerliden yap bu daha iyi olur senin için

• peki

• beyinsiz

0|0
    0|0
  • Illa ki olur yani

0|0
    0|0
  • Evet olur

0|0
    0|0
  • İyi beslenirsen olur beslenmessen sadece kendini yorarsın.

0|0
    0|0
  • Olur ama dambil var mi evde

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olurrr

0|0
    0|0
  • tabiki

0|0
    0|0
  • tabikide olur

0|0
    0|0
  • İllaki olur..

0|0
    0|0
  • evet olur vücudun sıkılaşır :) yağsız ve pürüzsüş ummmm:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...