Protein tozu içince kalbim ağrıyor?

Zaralımı bana kalp doktorum çok zararlı demişti ama yinede içiyorum yoksa protein alamıyorum yapacak bir şeyim yok mecbur içiyoruz kormuyoda değilim kalp krizi falan geçirmektn malum çok kişi spor salonlarında kalp krizi geçiriyor.

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• İçme o zaman ne zorun var

0|1
    0|0
    • Bu kaslar nasıl olacak , yumurtanın beyazından falan diksiniyorum her gün tavuk yiyemem ne yapıyım? Sen söyle

• teşekkürler zaten 450 gram aldım bundan korktuğum için bitince bir daha almıyacağım Allahın izniyle

• Alma tabi ki geçmiş olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Mecburiyet nedenin ne

0|0
    0|0
    • proteini nerden alabilirim her gün 2-3 tane tavuk yiyip 5-6 yumurtayı nasıl yiyeyim zaten beyaz yumurtayı doğuştan sevmiyorum diksiniyorum hele beyazından

• İşte cevap soruda gizli ''ben yemeden yapıyorum bir şey olmuyor '' sorun burada , şakası bir yere bu protein bitince bırakmayı düşünüyorum İNŞALLAH bir şey olmaz. Dediğin gibi doğal protein almaya çalışacağım sadece şu ilk kas oluşması aşamasını atlatana kadar

• Aga tek sıkıntısı setleedeki sayıların azalır mesela 16 yapiyorsan 12 ye düşer daha cabuk yorulursun ve kaslae daha yavaa gelisir ama daha kalıcı olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora gidin

0|0
    0|0
  • İçme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• içinde enerji üreten maddelerde olduğu için kalp sorunu olanlar kullanmasa daha iyi olur. Ayrıca hasta olunca tylot felan da kullanma o da kalbe zararlı

0|0
    0|0
  • protein tozundan kalp krizi?
    doktor neden zararlı dedi?
    kalpte ne rahatsızlığınız var ki?
    detay...

0|0
    0|0
    • Ailemde kalp krizi geçirenin olup olmadığını sordu bende olduğunu söyledim , protein tozu ciğerleri yorarmış ve böbrekleri proteini öğütmek için , buraya bunu içip hastalanan kaç tane hasta geldiğinide ekledi.

• doğal proteinde yorar kanka o kadar biliyoruz bu sporu yahu
      derecesini bilemem ama her protein yorar

• Yorarda bunlar kadar yormuyor işte kardeşim o zaman protein yeme derlerdi , yapay proteinler ciğeri falan çok yoruyor.

• Canından önemli mi kas yapcan da nolcak

0|0
    0|0
  • Psikolojik

0|0
    0|0
  • E MALSAN DEMEKKİ

0|0
    0|0
    • Bir insan kendisi neyse karşısındakinide öyle görürmüş tebrik ederim kendini bu kadar aşşağıya çekemezdin.

• WTF, DOKTORUN SANA İÇME DİYORSA İÇMEYECEKSİN. :)

Yükleniyor...