Kapat

Parayla satın alamayacağım hiçbirşey yok neredeyse...

Sizinvar mı?satın alamadığınız ? , ben neredeyse cenneti bile satın alıcam , o dereceyim

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• nah alırsın paşam ;))

1|1
    0|0
    • alıcam bile dünyada aldığıma göre allah beni seviyor ;)

• İdealist konuşmaya gerek yok. Şu varki para hemen herşeyi satın alıyor.

• paranın her şeyi satın alabileceğini düşünyorsunuz ?

çok ilginç :) kitap okuyun biraz hayatın ne olduğunu nasıl yaşandığını anlayamamışsınız.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Huzuru alamam. Kişiliğimin değişmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Sevgi aşk duygusu demiyorum onu anlık yani belirli süre yaşarsın ama sevgi daha başka sey ve bunu parayla alınmaz.

Cenneti nasil satın alcan hangi mantık var bu isde

0|0
    0|0
  • çok zenginsin heralde..:)

0|0
    0|0
    • çokmu bilemem herkesin zenginlik kriteri farklıdır ama ben istediğim herşeyi alıyorum hayal kurmadan

• eder eder çok da etmiştr yeme bizi:)

• yok cidden, anlatıcak çok şeyim var , yaşadıklarım, tecrübelerim, yani konuşulcak konu olduktan sonra red ettim ya da hayır gibi cümleler pek söylemediler hiç ;)

• 0|0
    0|0
  • Kiroyum emmeee para bende diyon yani.

1|1
    0|0
  • eeeeee bizene

0|0
    0|0
  • para var huzur var açıkcası:D

0|0
    0|0
  • saadet aşk mutluluk vsvs

0|0
    0|0
    • hahahaha :) neyse , aşk nedir ya bir tarif edermisin

• yaşamadan bilemezsin ki senin açından üzgünüm parayla aşkı yaşanamayacağını bilemeyecek kadar aklından zorun var

• bana gelenler aşkla geliyor zaten ama ben onlara aşıkmıyım o muamma ;)

• onemli olan saglik bence, paran olmus mutsuz olmusun neye yarar...

0|0
    0|0
    • sağılkta parayla iki ameliyat geçirdim eğer param olmasaydı devlet hastanesinde olsaydım o ameliyatları ölmüştüm

• benim 14 yaşında ailem ddağıldı ve iş hayatına atıldım kalıcak yerim yoktu yani yalnız yaşadım ömür boyu kimse yardım etmedi şimdide yanım dakimseyi isremiyorum param olduğu sürece beni seven bile olması önemli değil ben zaten isteklerimi alıyorum kadınsa geliyor gidiyor

• iste olayin birde bu tarafi var haklisin, allahim sabir versin o yasta kolay olmaz :)

• zekayla sende zaten obu alamazsin parayla.

0|0
    0|0
  • Bende nerdeyse cehennemi satın alıcam. Az daha çabalarsak belki cenneti bile alabiliriz kriz teğet geçmedi bize ondan bu hale geldik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cenneti Satın Alamazsın Kardeşim Buraya Soru Yazarken Bi Okuyun Cennete Her Adam Gidemez İbadet ediyonmu BÜGÜN İÇİN Bİ HAYIR YAPTINMI BESMELE ÇEKTİNMİ NELER YAPTIN ALLAH İÇİN BUNLAR ÖNEMLİ. PARAYLA SEN BİŞEY YAPMASSIN PARA BİRYERE KADAR ÖNEMLİ OLAN HUZUR SEVGİ SAGLIK HİÇBİRŞEYİ PARAYLA SATIN ALAMASSIN ZENGİN GİRECEGİ 2 METRE YER FAKİRİNDE GİRECEGİ YER 2 METRELİK YER.

0|0
    0|0
    • ben daha rajhat uyuyacam ama tabutumda çelikten olucak kabir azabıda yaşayamıcam ;)

• tamamda ben çalıştım kazandım yani boş durmadım hırs yaptım kendim yapıyorum yani eğer azla yetinseydim öyle kalırdım yerimde , oda var

• tamam o dedigin güzel bişey çalışmak iyi birşeydir. tembel adam iyi olmaz ama sana parayı verende allah yani sana herşey allah veriyor sen şükredeceksin ben kendi çabamla yapıyorum demiyeceksin sen tabutumu çelikten yaparım daralmaz diyorsun rahat ederm diyorsun resmen kardeşim bunları sana kim dediyse bilmiyorum ama böyle şeyler iyi degil Kuranı Kerim de yazmıyor. Amel Defterin Sag Taraftan Verilirse Cennete Sol Tarftan Verilirse Amel Defterin Cehenneme.

• Orta çağda yaşasam senin gibi enayiye cennetten toprak satardım :D almazsan afaroz ederdim. Belki zenginsinder bilemem ama buraya böyle bişey yazdıysan ya yalancının tekisin ya da para var diye her şeyi satın alabilceğini zanneden egosu yüksek aptalların tekisin acaba hangisisin?

1|0
    0|0
    • çok merak ediyorsan gösteririm koçum nasıl olduğunu ;)

• Yav bir git öl geber sonra aldığın cennette yaşarsın. :D madem o kadar paran var git öl ya kurtulak senden :D

• Ben cennetin yarısını alabiliyorum :(

0|0
    0|0
  • Dünya para üzerine kurulmuş.kim ne derse desin.

0|0
    0|0
  • Zengin çocuk prim yapıyor mu acaba diye salla bakalım :)

0|0
    0|0
  • İnşallah fakirleşmezsin

0|0
    0|0
  • zenginlik bakıs acısına göre degisir sen zengin oldugunu sanıyosun birsey icin hiç sıkıntı cekmeden alabiliyosun o seyden hemen sıkılırsın senin icin hemen degersiz olur degerini bilmezsin eger ailen zenginse zaten ailenle ic ice yasayamazsın herkes bir köseye cekilir sorunlarını derdini rahat rahat anlatamazsın sen zengin oldugunu sanıyosun ama aslında hiç zengin degilsin önemli olan cevrendekilerle iyi sekilde gecinmendir eminim sen cevrendekileri paranla ezmeye calısıyosundur ama unutma zenginin iyi gün dostu cok kötü gün dostu hiç yok...

0|0
    0|0
    • kötü günüm olmuyorki

• zamanı gelir olur o zmanda böyle olabilcekmisin acaba kimler yıkılmadı bir zamanlar dünyaya korku salan osmanlı , büyük iskender bunları yıkıldı bunlar bile parasızlıgı gördü zmanı gelir görürsün parasızlıgı ama sen dayanamazsın her istedigini alamamaya cok sinirli birine dönüsürsün

Yükleniyor...