Hoşlandığım çocuk sevdiğim var deyince :(

sorun şu hayatım iğrenççç geçiyoo ve okuldan birinden hoşlandım ve uzuun zman takip ettim sonuç ; tam hayalimdeki gibi bir çocuk... facesini buldum numarısını buldum sonra mesaj atım selam dedim falan konuştuk okulda bakıştığımz oluyodu yani baya baya bakışıyoduk arkadşımda diyo bakıyodu uzun uzun diyo sonra işte kıonuştuk sevgilisi yokmuş ama kim olduğumu sölemedim yani bakıştığın kişi benim demedim soğuk davrandı biraz hep kısa kısa cevaplar veridoyu evet hayır falan ondan hoşlandığımı sölemedim arkdaş olmak istioym dedim sonra bi gün gnydın dedim cevap vermedi ertesi gün dedim işte (bak arkdaş olduk ama rahatsız oluyosan eğer söle ltfen öeliki içinde kalmim )dedim oda şöle dedi ( sevgilim yok ama sevdiiğim biri var başka biriyle başlangıç yapmak istemiyorum onun için konuşmak istemiyorum) dedi ben bittim o an dedim işte (zaten yanlış anladın sdce arkdaş anlamında dedim nese kib by) ama okadar çok koyduki yok madem sevidğin var niye bakıyosun abi :( hala içimde umut var uff napim ben bi yardım edin nolur :(

Güncellemeler:
:( evet tam anlattığım gibi yaa ben ne bilim belkide mutlu olucamı düşündüm ve aptallık bende ki çocuğu daha tanımadan binlerce hayal kurdum keşke hiç mesaj atmasydım ve o hayallerele kalsaydı (evet hala benim olduğumu bilmiyo yani okulda bakıştığı o kız ben olduğumu bilmiyo)
ehehe :) yemiyo işteee
anlaıştık hacııııııııı :D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla yaşıt falan olsak o kız senmisin diyebileceğim bi olay anlattın . Hemen hemen aynı olay başımdan geçti. Kendi açımdan bu olaya cevap verecek olursam. Emin ol sevdiği insanda bulduğunu gördüğünü aldığı verdiği değeri bi başkasında bulmaktan korkar bazı insanlar ben onlardanım. 4,5 yıllık ilişkimden sonra çok insan girmek istedi hayatıma eş dost arkadaşlar çok kızla tanıştırmaya çalıştılar ama öyle bi 4,5 yıl geçirdimki kız arkadaşımla kimsenin onun kadar anlayışlı onun kadar paylaşımcı onun kadar beni seveceğine inanmadığım için bi başkasını hayatıma sokmadım. Eğer duygusal bi tipse bu anlattığın arkadaş eminim oda aynı şeyleri düşünüyordur. Bence kafana takma durum tamda anlattığın gibiyse pek şansın yok.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aynennn bakk ben varya benn hıc kımse ıcın yardırmam burda sozcuklerııı olmuyosa olmuyooo o kadar reddedıldımmm hıc umrumda deıll... olanlar oluyoo olmayanlar yol alıoo...

0|0
    0|0
  • bu ne sitem ya... Allaha söz mü verdin onunla beraber olacaksın diye... ya bi kop git ya:D biri olmazsa biri olur bu kadar dramatize etmeyin hayatınızı... az profesyonel düşünün...

0|0
    1|0
  • erkek psikolojisi bir kıza gittimi kalbi diğer kızları görmez taki o kızı kıskandırmak için seninle çıkana kadar ya da gerçekten unutana kadar bu da baya bi uzun sürer..(Sanırsam :P)

0|0
    1|0
  • bence olan olmuş, artık takılma.

0|0
    1|0
  • sagliklisin, ailen var, ac değilsin, egitim hakkin var... evet hayatin coook igrenc!

0|0
    0|0
  • belki sevdiği deniyor diye sana tepki vermedi hadi git yüz yüze görüş

0|0
    0|0
    • ehehe :) yemiyo işteee

• yaa yak bak ya :( ben kim o kim ya benim tip yoki zaten bakmazki obana bakmazki :(

• ben hem face'te söyledim beni sildi fotoğrafımı görmedi ama. sonra tekrar ekleyip konuştum ondan önce arkadaşlarım konştuğndada başından savmak istedi ama biz bakışmıyoduk hiç yani beni tanımıyodu bile belki okulda görmüştür ama face'te konuştuğu kızın ben olduğunu bilmiyodu ve halada bilmiyo... bence sen git konuş bişey kaybetmezsin ama erkekler fazla zorlamaya gelmiyolar hemen sıkılıyolar bunuda bil yani.. =/

• ben nasıl bir 19'um böyle?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahh canım benımm yaa.. :( Ya onu unutmaya calısıcaksın yada ilgisini çekene kadar direniceksın. Başka birşey gelmedı aklıma.

0|0
    0|0
  • Şimdi senin olduğunu söyledinmi söylemedinmi? Bişey anlamadım

0|0
    1|0
  • bu erkekleri anlamadim zaten, madem baskasini seviyon, ne diye bakiyon baska kiza? gerizekali hepsi! banada olmustu buna benzer . insan adeta yikiliyo. takma canim, degmez(:

0|0
    1|2
Yükleniyor...