En yakışıklı futbolcu kim?

Sizce en yakışıklı futbolcu kim türk ve ya yabancı olabilir takıma ve ya karaktere göre karar vermeyin lütfen

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Marco Reus diyenler hangi kafayı yaşamış anlayamadım. Marco Reus'da saç dan başka ne buldunuz beyler? Bir Beşiktaşlı olarak söylemek istemezdim ama Denys Boyko bile Marco Reus'u tip konusunda 10 a katlar.. Hatta 10 kadına sorsan 10 u da Denys Boyko der. Diziye koy oynasın :)

Bence şu an aktif futbol kariyerine devam eden yakışıklı futbolcular bunlardır.

Pique, Casillas, Mats Hummels, Xabi Alonso Totti ve Neymar öncelikli olarak gelir.

1|0
    0|0
    • En iyi görüş için teşekkürler. :) Xabi Alonso'dan sonra arada virgül var.. Bu sıralamaya Denys Boykoyu da ekleyelim. :) Türklerden de Nuri şahin en yakışıklı futbolcudur fakat sıralamaya giremez tabi..

• besiktaslı olmasam da boykoyu bende yakisikli buluyorum. marco reus hakkında ki görüşüne katıldıgım için en iyi görüş seçtim. Rica ederim

• Marco reus hayraniyim kendini ayni zamanda modellikte yapiyo bir insani saci icin model yapmazlar dimi?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...