İftiraya uğradım. Ne yapmam gerekiyor?

herkese yeniden merhaba.bugünün benim için iyi geçtiğini söyleyemeyeceğim.iftiraya uğradım.hem öyle küçük ve önemsenmeyecek bir iftirada değil üstelik.bana atılan iftiranın aylarca benden saklandığını ve dedikodumun yapıldığı gerçeğini öğrendiğimde yıkıldım..üstelik buna yakın arkadaşlarımında inanması bana gelen en büyük darbe oldu..şimdi ne yapmam gerektiğini inanın bilmiyorum.kendimi uçurumun kenarında gibi hissediyorum.geri dönüp savaşmalıyım ama birşeyler beni tutuyor.yürüyemiyor,konuşamıyor ve kendimi savunamıyorum.bana yardım edin.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• savunmaya geçtikçe kendini aklamaya çalışıyor derler bırak yapan eden allahından bulsun tatlım sen bozma uslubunu yukarıdaki biliyor görüyor gerisine kıy gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olay ne abi.

0|0
    0|0
  • Valla banada iftira atıldı Acısını çok yaşadım

0|0
    0|0
    • özel değilse nasıl bir iftiraydı? nasıl atlattınız bunu? bana yardımcı olur belki anlatacağınız şey..o manada sordum.

• şu konuyu biraz açarmısısın

0|0
    0|0
    • yorumlarımda konuyu biraz daha açtım.. okursanız sevinirim. bu sayede bana daha çok yardımcı olursunuz..

• boşver kim uğramadı ki

0|0
    0|0
  • Afedersin ama namusla ilgili mi iftira

0|0
    0|0
    • tam olarak değil ama sayılır..yani öyle birşey yapmadığıma yemin edebilirim.ama kanıtlayacak hiçbirşey yok elimde..türkiyede kadın olmak zor.

• Dua et birde aile büyüklerine başvursan nasıl olur?

Kızlar Ne Diyor 4

• Atılan iftira nedir? Haklılığını ispatlayabileceğin bir şey mi?

0|0
    0|0
  • Nedir iftiranın sebebi çok takıntılı olma.

0|0
    1|0
    • iftiranın sebebini açıklamak bile istemiyorum.üzgünüm..zaten sebep mühim değil... sadece bana inanılmamış ve yalancı gözüyle bakılmış olması insanın gururunu kırıyor..ve şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

• Ben seni ekledim. Benimle paylaşabilirsin. İftiraya uğramak nedir benden daha iyi bilen yoktur. Ceremesini yıllar geçti hala çekiyorum. Varımı yoğumu etkiledi.

Umarım sen atlatmışsındır/atlatacaksındır.

0|0
    0|0
  • cok ozel degilse, nasil bir iftira ogrene bilir miyim? :)

0|0
    0|0
    • sadece şunu diyebilirim..namusla ilgili.yani her ne kadar bu kelimeyi kullanmaktan nefret etsemde sanırım şu an en uygun kelime bu..öyle birşey yapmadığıma (atılan iftirayı söyleyemem) yemin edebilirim ama kimsenin bana inandığı yok. ve kanıtlayacak birşeyimde yok...

• keşke herkes de senin gibi olsa yani gözüyle görmediğine inanmasa.zaten bu zamanlarda allaha olan inancım daha çok artıyor..böyle zamanlarda beni dinleyen tek o çünkü..umarım bana atılan iftiranın doğru olmadığını öğrenir herkes.:)

• gerecek ortaya cikar mutlaka, herkes kendinden sorumlu bosver neye inanmak istiyorlarsa inansinlar :)

Yükleniyor...