Messi'nin ilginç penaltısı hakkında ne düşünüyosunuz?

Efsane penaltı asisti

Kural dahilinde bir penaltı ama Türkiye'de olsa tekrarlatılırdı gibi geldi bana.

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Off be kalecinin unutamayacağı bir gol olmuş sad. Sa. D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Zayide teyzenin firikiği daha güzel.
    kazete.com.tr/img/haber/haberResim30906.jpg.jpg

1|0
    0|0
  • Tepki alacak bir şey yok bence adamlar çok zekice bir penaltı kullanmışlar. Messi de Ronaldoya güzel bir ders vermiş Ronaldonun takım arkadaşı gol atınca nasıl kıskandığını unutmadık hala.

https://www.youtube.com/watch?v=2A4wgr-PY9w

0|1
    0|0
    • Ronaldoyu niye kattın şimdi. Bazıları konu messi olunca ronaldoya çamur atmaktan geri kalmıyo sende onlardansın anlaşılan ama kıyas yapmıyoruz burda herkes kendine yakışanı yapar

• Bu ronaldonun karakterini ortaya koyan bir video. Ben Ronaldoyu takdir eden biriyim ama o kadar hırslı ve messiyle yarışamadığı için hırsından deliriyor bazen bu yanlış. Yoksa Ronaldo kötü bir sporcu değil sadece kazanmaya o kadar odaklanmış ki çocuk Ronaldoyu unutmuş

Ronaldo küçükken böyle değilmiş

http://www.ligtv.com.tr/haber/ronaldonun-iki-yuzu

• Ben hırslı insanları seviyorum evet futbol takım oyunu ama belki kendini o maçta mutlaka gol atmaya odaklamıştı o yüzden sevinemedi önemli olan takımın golü takımın aldığı 3 puan hırs böyle bişey işte

• Kurallar dahilinde bir penaltı... Ama benim görüşüm bu tip bir penaltı kaleciyi şaşırtır o yüzden kaleciden veya direkten dönmedikçe ikinci bir futbolcu topa dokunamaz kuralı getirilmeli...

0|0
    0|0
  • ilk gördüm zaten şok olmuştum ya :)

0|0
    0|0
  • Ronaldonun gol krali olammasi icin

0|0
    0|0
  • paslı penaltı, değişik olmuş. :-)

0|0
    0|0
  • Tekrarlanmaz. Bildiğin duran top. Atılalı baya oldu bu gol. Efsane oyuncu Cruffy'nin golüdür.

0|0
    0|0
    • Burası Türkiye hangi kural düzgün uygulanıyo türk futbolunda adama göre takıma göre muamele

• Hakem hatası ayrı kuralı uygulamak ayrı. Bu kuraldır aksi uygulanamaz. Hakemlerimiz berbat ona laf yok.

• Kurallar uygulanmadığı için hakem hataları oluyo zaten

• Kural hatası yoksa gol

0|0
    0|0
  • yoo normal penaltı o.. dünyada ara sıra örneklerı oluyo..

0|0
    0|0
  • barcelonadan beklenir penaltıda bile pas yapıyolar

0|0
    0|0
  • İlk defa böyle penaltı ya şahit oldum

0|0
    0|0
  • fantazi meselesi. aslında neymar atacakmış ama suarez atmış

0|0
    0|0
  • Fantastik

0|0
    0|0
  • Madem öyle Suarez kullansaydı. Gösterişten başka bir şey değil..

0|0
    0|0
  • Tepki alirdi

0|0
    0|0
  • Efsane komutan Şamil basayev aklıma geldi

0|0
    0|0
  • Elinin hamuruyla futbola karışma.

0|0
    0|0
  • zidanınki daha iyidi

0|0
    0|0
  • Yooo bu kuralida bilmicek hakem yok. tamam hakemler kotu ama bu kadarda degil

0|0
    0|0
    • Bu kadarlar burda hakemler sadece genel kuralları biliyolar

• Baktım ama pozisyon aynı değil burda topu diğer yöne orta sahaya doğru atıyo donk ceza sahası içinde adamın ayağında ki topa atmıştı. Burda da sayılmayan gol var ama yine kötü bir durum böyle oyuncuları futboldan men etmeli

• Penalti degil ama bu pozisyon sari degil kirmizi kart yine ama sari cikti demek istedigim bu. ikisindeki amacta ayni. ayni yazdimda benzer yazcaktim o ustteki yorumda.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...