Carnitine kullananlar varmı?

Selamlar kilo fazlam var kaç kilo olduğumu soylemiycem :) fitness salonuna gidiyorum günde 2 saat spor yapıyorum ve diyette yapıyorum spor hocam carnitine önerdi ama ben bu konuda cekimserim carnitine kullanan var mı yorumlarını zi alabilirmiym

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• l-carnitine ve benzeri ürünler sana kilo verdirmez. asla oyuna gelme ! o KİMYASAL ürün senin daha çok ter atmanı falan sağlar. birazda enerji verir vs vs... vücut ısını yükseltir anlıyor musun? dengen bozulur.

son olarak ne kadar sağlıklı kilo verirsen o kadar da zor kilo alırsın. başarılar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Onlar senden para almak için her türlü pisliği yaparlar. Günde 2 saat antrenman zaten fazla ve birde diyet yapıyorum diyorsun. Bu tür ürünlere ihtiyacın yok. Zaten hızlı kilo verirsin emin ol. Sadece antrenmanlarının vücuttaki tüm kaslarını çalıştırdığına ve cardio ağırlıklı olmasına dikkat et. Kolay gelsin :)

1|0
    0|0
  • :D :D hocan direk yapay şeylere başvurdurmuş seni. Olmadı bu hiç. Doğal yağ yakmak varken neden sağlığınızı riske atıyorsunuz ki. Spor adamı değilsiniz.

0|0
    0|0
    • Spor yaparken terlemiyorum bugün 3 saat yaptım yine ter atamadim bubyuzden onerdi

• Ter atınca noluyor :D sen hareketleri yap kalori yakarsın zaten. Ter yakmayınca kalori yanmıyor sanma, halkın uydurduğu hurafeler işte.

• Başlangıçta carnitine kullanmanı kesinlikle tavsiye etmiyorum

1|0
    0|0
  • ne konuda çekimsersin. hangi açıdan yani

1|0
    0|0
  • bir arkadaşım kullandı ama emin değilim.

1|0
    0|0
  • Yararı oluyor

0|0
    0|0
  • 2 saat çok

0|0
    0|0
    • Evet belkide çok ama ramazanda önce tüm filolarını vermem lazım acelem var :)

• heyyyyyyy :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...