Gs li veya FB li olup Şu an BJK den 1. sırada nefret eden bir tek benmiyim?

Gs liyim yıllarca Fenere düşman oldum halada sevmiyorum ancak eskiden BJK ye sempati beslerdim her derbide BJK yi tutardım GS olmazsa BJK olsun derdim ancak son 2 yıldır Beşiktaş nefreti başladı Şu an Fenere olan hıncım resmen kalmadı bazen Fener şampiyon olursa olsunda şu Beşiktaş 20 yılda 3 şampiyonluk almasıyla kalsın diyorum Şu an benim gibi düşünen FB li veya GS li var mı?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Hahah ne demiş Fikret Orman; "Bir kurt giderken arkasından 40 tane köpek havlar, havlamıyorsa o kurt, kurt değildir. Beşiktaş da büyük bir kurttur. Arkasından havlayanlar olacak." Renklilere inat şampiyonuz! 😏

0|3
    0|0
    • Peki kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş bu lafı biliyormusun siz daha bu sene 14. Şampiyonluk için oynarken biz 99 2000 yılında onu aldık 3. Yıldız olamazken siz biz 4 olduk 10 maç yani 4 sene bizi yenemediniz fb ve bjk nin Türkiye Kupası sayısı bizimki kadar etmiyor avrupada 2 kupamız ve birçok basarimiz var sizi en çok yenen takımız bu sene lidersiniz diye bu kadar sevinmeniz çapsız bir takım olduğunuzu gösteriyor merak etme 8. bitirdik diye dalga gectiniz ama sonra biz 4 senede 3 şampiyonluk 2 Türkiye Kupası bir ş. ligi çeyrek final 3 süper kupa aldık siz ise koca bir 0 hadi rakibimiz değilsiniz sevinsin çocuklar biraz lideriz diye :)

En İyi Erkek Görüşü

• Çıldırıyorsunuz çünkü 3 kere şampiyon oldunuz ama bir kere bile şöyle güzel oynayamadınız.

https://www.youtube.com/watch?v=iV5o9f6f_XY

Çıldırıyorsunuz çünkü dün feda diye dalga geçtiğiniz insanlar sizden çok daha iyi durumda ve siz fedadan bile daha fazlasına muhtaçsınız.

Not:Tamam tamam sizin uefa kupanız var. Yakında onu da satarsınız.

0|2
    0|0
    • Evet uefamız var ancak bunun yanında 20 şampiyonluk 16 Türkiye Kupası süper kupa Şampiyonlar Ligi çeyrek ve yarı final başarıları gibi birçok başarımız var sizin gibi lideriz diye dünyayı yıkmıyoruz siz bu sene 14. Şampiyonluk için uğraşırken biz 99-2000 sezonunda o kupayı aldık bile daha 3. Yıldız olmazken biz 4 ü aldık ve sizi en çok yenen takım ünvanı bizde yani kısacası FB lilerle tartışırım ama siz muhattap bile olunmayacak bir takımsınız biz uefayı aldığımız zaman suankinden çok daha zordu ama siz Şu an o dandik gruptan bile çıkamadınız dalga geçme bence

• Ulan son şampiyon ve Türkiye Kupası sahibi biziz merak etme gelecektede önümüzde olucaz sıkıntı değil

• Tamam o zaman neyden korkuyorsunuz nedir bu telaş?

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenevi sevmiyorum sevmicemde. Ultraslaaan 😇😇

0|0
    0|0
  • Hayırdır?

0|0
    0|0
  • 8 taş hiç bir zaman Galatasaray Fenerbahçe seviyesine gelemez

0|1
    0|0
    • Çok emin konuşmuşsun ama o günlere çok çok az kaldı :) 12saray 10saray 6saray 7ener artık her neysen :)))))

• @Wackers He çok az kaldı 7 sene üst üste şampiyon olup 8 sene Türkiye Kupası kazansanız anca Galatasaray kadar olursunuz 2 yılda 1 alsaniz 16-17 yıl 3 yılda bir 24-25 sene geçmesi lazım ancak siz bırak 2 yi 3 ü 7-8 senede bir alırsınız GS ve FB sizden çok önde rakibimiz değilsiniz

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne guzel iste Beşiktaş sayesinde fenerle kanka olmuşsun, gsliye fb ye hincim kalmadı dedirtecek kadar büyüktür Beşiktaş

İyi ki yaşın çok büyük değil yoksa 14 yıl şampiyon olamayan gs yi tutmaz Allah korusun belki de Beşiktaşli olurdun

Fikret Orman; "Bir kurt giderken arkasından 40 tane köpek havlar, havlamıyorsa o kurt, kurt değildir. Beşiktaş da büyük bir kurttur. Arkasından havlayanlar olacak."

0|1
    0|0
  • Ben bir Beşiktaşlı olarak tüm takımlardan nefret ediyorum ama en büyük nefretim cinconlulara kan davalım gibi nefret ediyorum hepsinden

0|2
    0|0
    • Eskiden FB den nefret ediyordunuz sonra gs 4 senede 3 şampiyonluk alıp 10 maç içerde dışarda size yenilmeyince sinirlenmeniz normal tabi bir FB nin bir GS nin düşmanı oluyorsunuz

• Bazıları kupalara bazıları şampiyonluğa bizim bu büyük aşkımız sadece Beşiktaşımıza

• Tamam çok güzel devam edin böyle ama kendinizin ebedi 3. olduğunu bilerek devam edin

• Ben gsyi daha cok sevmiyorum beşiktaşin sevmediğim yanı hiç bir başarı elde edemeyip hep Fenerbahçe ve gsnin gölgesinde kalıp 20 yilda 3 sampiyonluk görüp kırk yılda bir derbi kazanıp herkesten cok konuşmasina sinir oluyorum bide utanmadan en büyüğüz geyiği yapiyolar dediklerine kendileri inaniyo mu acaba

0|1
    0|0
  • 2. Cilige kapistiginiz takip oldugundandir

0|0
    0|0
    • Biz bu sene 2. olamayız ama genele bakarsak 1. yiz o yüzden sorun yok

• Fenerbahçeliyim. Keşke Galatasaray ile çekişseydik şampiyonluk için.

0|0
    0|0
    • Neden

• Ya bide kendilerini bişey sanan taraftarları beni çıldırtıyor daha 1 puan önde lig bitmeden şampiyonluk havasına girdiler

• Onlar ilk hafta başlıyor :d

• Bizi başka takımların sevmesine, sempati duymasına gerek yok. Bizim takım ruhumuz, taraftarımız yeter. 20 yılda 3 defa şampiyon olmuşuz, olsun. Biz kazansın diye sevmedik ;)

0|1
    0|0
    • Buraya kadar herşey güzel ben gidipte Trabzonla dalga geçmiyorum 1 yıldızlı diye. Madem kendinizi bilmiyorsunuz bizimle mücadele etmeyi bırakın fazla geliriz biz size

• Kendimizi bilmediğimizi nereden çıkardın? Sizinle mücadele eden kim ayrıca gelmişsin kendi kendine bir hallerdesin. Bizde o var bizde bu var diyorsunuz da biriniz çıkıp da bizde ego var demiyor :D

• Bu normal. 3 yıldır en iyi futbolu Beşiktaş oynuyor ve de diğer büyük takımlar rezil haldeler. Bu yetiyor nefret için. Kendi takımlarında karakter ve takım ruhu olmayınca, imrenmek bazen nefrete dönüşüyor

0|1
    0|0
    • Son 3 yıldır en iyi topu oynuyor ama 2 gs 1 fb şampiyonluğu oldu 2 yil derbi kazanamadı 2 galatasaray 1 fener Türkiye Kupası aldı 2 galatasaray N1 fener süper kupa aldı Beşiktaş ise nal topladı süper oynamıssıniz tebrikler 2. Bile bitirmeden

• Azıcık büyü. .

• Merak etme ben gayet olgun bir insanım

• Tamam canım o zaman hadi kümeye :))

0|0
    0|0
  • Ben beşiktaş'ı rakip olarak görmüyorum 25 senede 3 defa şampiyon olmuş avrupada hiç başarılı olamamış bir takım GALATASARAY ın rakibi olmaz olamaz

0|0
    0|0
    • Aynen ama bunu anlamıyolar kargalar ve laf at ıyorlar benim nefretim bu yüzden

• Boşver ya dalga geçtikleri galatasaray ın seviyesine önce 3 sonra 4. Yıldıza ulaşmak için çabalıyolar ama farkında değiller

• fenerbahçeliyim ikisinden de nefret etmiyorum biz olamazsak kimin şampiyon olacağı umrumda olmaz

0|0
    0|0
    • Bende öyleyim ama eskiden BJK olsun derdim şimdi fark etmez diyorum ama Beşiktaş'tan ciddi nefret ediyorum artık

• yokya benim için bjk hep kardeş takım gibi.. galatasaraylıyım

0|0
    0|0
    • Geçti o günler kardeşim bak BJK lilere ağzından salya akıtarak bize saldırmaya çalışıyor

• o kadarda olur kardeşim takma ya fener olacağına beşiktas olsun..

• Sen benim çevremdeki BJK lileri görsen fb yi unutursun o kadar diyorum

• her yıl bu üçünden biri şampiyon oluyor zaten diğer takımların hakkı yendiği sürece böyle gider.

0|0
    0|0
  • Aynen yalnız değilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...