Spordan anlayanlar?

spordan anlayan var mı bikaç soru sorucam? benim kollarım güçsüz çoğu harekette kollarım çalıştırmak istediğim yere göre daha çok ağrıyor ve bana engel oluyor. ama kol kası yapmak istemiyorum estetik değil. ne yapmam gerek? kol kası öyle kolay olmaz dedi arkadaşım? siz ne dersiniz?

Güncellemeler:
güncelll
kimse yok mu

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• "ama kol kası yapmak istemiyorum estetik değil" ahahaha :D
    Sanki sen 2kg dumbellerinle 10 tekrar kol çalışınca hayvan gibi pazuların çıkıcak dimi :D Siz kas geliştirmeyi çok kolay bir olay sanıyorsunuz. Erkekler hormonel olarak kızlardan çok çok daha avantajlı olmasına rağmen çoğu erkek kendini yırtıyor salonlarda kolumu omzumu büyütücem diye. Yani korkma senin 2kg dumbellerinle devası kollara sahip olmassın, hatta hiç kas bile yapabiliceğini sanmıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kolları güçlendirmek için kol güçlendirici alet ve kol güçlendirici toplar var. Bunlar kas yapmaz, sadece kollarını güçlendirir. Kullanımı da rahattır ve kolaydır. Spor malzemeleri satan dükkanlarda bulabilirsin. Çok pahalı şeylerde değil.

1|0
    0|0
    • gerek var mı onlara?

• o anlamda değil, hareketlerle geliştirebilirmiyim?

• tabi ki geliştirebilirsin

Erkekler Ne Diyor 9

• kol kas estetikdir suracikda kadin hormonlarinla ne kadar kas yapabilecegini saniyon? tas catlasa 10cm yaparsin 10senede

1|0
    0|0
  • Aynen kol kası hemen olmaz zaten kolun biraz güçlenince çalışmak istediğin bölgeyi hissede bilirsin ya da hafif ağırlıklarla kol çalış

1|0
    0|0
  • Sen istediğin kadar çalış kızlarda kol kası göze çarpacak şekilde çıkmaz. Steroid kullanmadığın sürece tabi :)

1|0
    0|0
  • Günde 4*7 tane şınav çek 1dakika ara ile.. 1 hafta da farkı gör 👍

1|0
    0|0
  • Bir bayanı en çirkin gösteren şey kol kası bence. Kaliteli bir fitness salonunda özellikle beden eğitimi konusunda öğrenim görmüş bir uzmanla konuşun. O size çalışma tablosu çıkarsın.

1|0
    0|0
    • aynen ya bide bende hafif kol kası var o yüzden korkuyorum çıkmasından

• kocam görmesin bu yazdıklarını :D

• En sondan mı söylenir bu allan delisi. Kimseyi tınlamam tınlamasınada etik ve ahlaki değil evli birini kaçırmak. Gıcık ya. Baştan sölesene. Sana Bench Press tavsiye ediyorum. Dana baldırı gibim kol yaparsın işallah. uyuz :)

• Ağırlık calisicaksin dumbelle

1|0
    0|0
    • kas yapar mı

• 45 kilo olmama rağmen kilolu gösteriyorum hatta göbeğim var :D yani kilo vermekten korkmuştum kalçamda erir diye kafam karışık :/

• mesaj at uzun konu anlatim

• hemen yardımcı olucam
    hafif kilolarla egzersiz yapabilirsin eğer kütük gibi kas olur öyle dersen korkma kol kası o kadar çabuk olmaz tek yapman gereken hafif ağırlıkla kol egzersizleri yapabilirsin :)

1|0
    0|0
    • kütük gibi kas derken :D

• fırsatçı sandın neyse yazdıklarımı uygularsan zaten iyi bir sonuç alırsın :)

• teşekkürler yardım için :)

• pek anlamam

1|0
    0|0
  • emen arnold olmıcaksın merak ettme al dambılı çalıs gozune kotu gelmeye basladıgında bırakırsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...