Bilinçaltınızın çok arzuladığı, fakat mantığınızın tüm gücüyle reddettiği erkekler nasıl erkeklerdir?

Dişiler bazen, mantıken ve dış görünüş olarak beğendiği/sahip olduğu erkekleri, en alakasız yönleri/şekilleri olan erkekler ile aldatabiliyorlar..

Kızlar, bu erkekler nasıl erkeklerdir? Milyon yıllık kadın bilinçaltınız, bu erkekleri neden çekici buluyor?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar duygu eksikliği yaşadıklarında aldatıyor. güzel,çirkin,mantıklı,mantıksız pek farketmiyor. ama yeni gelende de şöyle cool tavırlar,güçlü mod, birazda hava varsa tadından yenmez..hele bir de kariyer sahibi ise.. :D bu tip erkekler kadınları çözmüş oluyor genelde..uğraşmaya gerek kalmıyor..nasıl mutlu edeceğini biliyor..

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• cok komusan pıskopat yalancı devamlı kızlar hakkında yorum yapan ne kadar yakısıklıda olsa cokda arzulasam asla bana gore olmadıgını dusunurum...

0|1
    0|0
  • Tek kelimeyle serseri erkekleri arzuluyoruz.E tabi bunların da akla mantığa sığar bi tarafları olmuyo çoğu zaman...

0|2
    0|0
  • yakışıklı ulaşılmaz gibi görünen burnu havada olan tabi abartmadan olan erkekler diye düşünüyorum. bence böyle

1|1
    0|0
  • Serseri tipli,psikopat ,çılgın insanlar ilgimi çekiyor çogu zaman çok çekici geliyorlar bana. Neden mi çekici buluyorum bilmiyorum ya sanırım bende biraz öyle oldugum için

0|0
    0|0
  • cool ,hafif serseri tipler mesela

ama hayatta beraber olmam :)

0|1
    0|0
  • üçgen vücut kesinlikle çekicidir ve o güven verici omuzlar sanki yıkılmaz birer kanat misali:) Ben sapık erkekleri sevmem bir garip bakarlar ama nedense bazen arzularım tabi başıma gelecekleri bildiğimden yaklaşmam bile yanından.

0|0
    0|0
  • Bence bu soruya verilecek cevapta net bir tip yok. Ama sevgilimi aldatsam heralde olsa yanlışlıkla ikiziyle falan aldatırım en fazla. ama ikizi olmadığı için sorun yok yani aldatmam heralde ..

0|0
    0|0
  • Neden bilmiyorum pembe giyebilen erkekleri seviyorum :) bana daha erkeksi geliyorlar :) dikkatimi cekiyorlar :) en alakasız sekilde begendigim erkekler boyle olanlar :)

0|0
    0|0
  • aptal:)

0|0
    0|0
  • Benim tarafımdan hiçbir sıfata sahip olmayan, fakat beni sahiplenen (ki bunu maço şekilde yapan) arada kolumdan tutup "Gel dedim, otur şuraya" gibi davranan ve güçlü bir görüntüye sahip bir erkek her zaman aklımda yatar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gokhan yine soruyu patlatmıs.

Ben şöyle bir yazı okumuştum. Amerikada rüyalarında tanımadıgı bir erkekle sevisen kadınlar arasında anket yapmıslar. adamı tarif ettirmisler. Sonra kadınlarla rüyalarında sevistikleri o yabancı erkegin robot resmini cizmisler.

Evet bomba! Birbirini tanımayan tüm bu kadınların rüyalarında sevistikleri adamların robot resimleri aynı. Ve bildigin öküz gibi bir adam . Sayın Carl Jung buna "kollektif bilinçaltı"diyor.

hatta şu linki izleyin: link

0|1
    0|0
    • Budur abi.. Ben de buna bir kaynak aramıştım sorarken. Bulamadım.. İyi olmuş..

• Mantık evliliği yapıp mutlu olmadığını görüp duygusal yöne kayarken mantık evliliği yaptığı zaman ki gibi değil duygusal ve özgür olmak isterken diğer tiple alakasız biri ortaya çıkıyor

Bana göre cevap bu olabilir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...