Sevgilim aldatıyor ?? nasıl ıspatlarm?

sevgilim ilgili biriydi sürekli mesaj da atardı..ama pazartesi çok toplantısı oldu telefonla ilgilnmedi,salı merkezden uzak tel.in çekmiyen bir yerde fabrikaya iş yaptıklarından ilgilenmedi,çarşamba çarşı ya çıkmış tel çekti yazabildi,akşam internete çağırdı bana doğru düzgün yazmıyor net kopuyormuş bana "artık annemle tanışda diyor bu arada"ama perşembe ve cumada o fabrikaya makine kurmaya devam edeceklermiş,yine çekmeyecekmiş 2 gün evvelden dedi..,perşembe(bugün)tel.çekmedi onun tüm gün yine yoktu..o fabrikaya iş devam ettiğneden

sizce bu insanın hayatında başkası olabilrmi doğru mu diyordur aldatıyorsa nasıl anlarım

not:telefonu yanına almıyor çeken bir yere arabasıyla bırakıyor ve anlayamıyorum arayarak ne yapsam ,niyeti ne sizce?

• Hayatında başkası olabilr
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam doğru diyor olabilir,önceden demiş sonuçta
    60% (3)0% (0)60% (3)Oy Ver
  • 4 gün olmuş artık başkası olabilir
    20% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Ben biraz soğuk davranıp geri durmam gerekir üstüme düşerse başkası yok demektir
    20% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Ilgimi artırmam lazım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• hayatında başkası olsa annemle tanış demezdi ama bellide olmaz erkeklerin işi sen aklına kötü bişey getirme belki doğru diyodur baktın olmadı onunla bu konuyu düşündüklerini söylersn

1|0
    0|0
    • evet belkide elde tutmak için annemle tanış diye göz boyar kimbilir ki? bende mi uzak duruyım şu an nasıl davranmalıyım sence teşekkürler

• seni seviyomuş ya ama sen niye mutlu olamıyasın ki

• olamıyorum herey çok güzel derken birden kötüleşiyo 4 günden beri doğru düzgün konuşamıyoruz işleri var ne günaydn mesajı nede iyi gecer ben atıorm oda bir ikitane atıo mesaj kesilio çok yoğunmuş bu ara buluşamıcaz galiba pazar gnü zaten ben çok şanssızm pazar günü okul olmaz ben buluşamam buluşcam zamanda geç ckarm okuldn

Erkekler Ne Diyor 3

• biraz masraflı olur sana blacberry casus telefonları var al hediye et bütün konuştukları ve mesajlarını sana gelir

0|0
    0|0
    • nasıl oluyor ki anlamadım

• balacberry marka var telefon onu alacan hediye edecen zaten sen onu aldığında soracan satıcıya casus telefon ver bana ve bunu nasıl kullanırım o sana ögretir

• yanında olup konuşmadan anlamak zor belki dediği gibi.

0|0
    0|0
    • Kız ıspat istiyor

• o daha iyi tanıyor ben nasıl ispatlayacam:D akıllı biriyse sadece hareketlerinden ve konuşmasından anlar.

• tam 3 kağıtcıymış sebep e gerek yok salla gitsin ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelince yüzünden anlarsın.

0|0
    0|0
  • Adam doğru diyor olabilir,önceden demiş sonuçta

0|0
    0|0
  • Adam çalışıyor işte. Çok bunaltıyor olabilirsin biraz yalnız kalmak istiyor. Sürekli arayıp mesaj çekip konuşma. Zaten sanada annemle tanış artık demiş. Ciddi düşünmese bunu demezdi.

0|0
    0|0
    • tam aksine sık mesaj atan biri dedğilimdir ki bunaldı desem .. ama

• 4 sene olmuş ama normaldir. İlk günkü gibi hergün ara konuşalım saat başı nasılsın ne yapıyorsun mesajları olmaz.

Yükleniyor...