Ilişkimi bitirmek istiyorum..

hayatımda ıkı kez cıddı ılıskım oldu.sımdı bıtırmek ıstıyorum nedenı tamamen yalan uzerıne kurulmus olması.. onu sadece gormek ıstedıgım gıbı gordum ve olayların bu kadar buyumesıne göz yumdum. önyargılı olmadan saglam ve duzgun bı ılıskım olması ıcın ugrasıyordum sadece..eskı kız arkadasını aylarca dınledım ona nefretınden bahsettı durdu.cok uzulmus dedım devam ettım sevdııgne ınandım zamanla sadece bosluk dolduruyrmusum.sevgısı falan ılgısı sadece agzıma bal calmak ıcın ..artık ınancımda kalmadı guvenımde..ama hala sucu yokmus gıbı davranıyor tum hayallerımı yıktı..o kadar fedekarlık yaptım deger verdım ugraastım bı anda bıtırmek zor gelıyor kafam karısık bu durumda sız napardınız?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaşımın arkamdan işler çevirdiğini ve yanlış davranışlarda bulunduğubu bir kavgamızda aramız açıkken başka bir arkadasından ogrendim. 1 ay konusmadık çunku kavga ettiğimizde cok agır sozler eden ev arkadasları oldu. Bi kızdan küfür yedim arkamdan işler cevirdiğini ogrendim ki sadece benim yazdıgım bir seyi yanlıs anladılar diye. Unutmaya calıstım ama seni nefret ediyorum demek için aradıgımda senden nefret ediyorum en büyük düşmanım sensin ama cok ozledim dedim. Kapattık telefonu 1 hafta sonra o aradı lutfen bana son bir kez askım de dedi. Dayanamadım aglamasına cunku bende cok agladım o 1 ay içinde. Dicem ama son değil hep öyle kal artık dedim. Sonra arkadasından duyduklarımı yuzune soyledim. Koltukta karsılıklı bagdas kurmus birbirimizin yuzune dokunarak konusurken hepsini soyledim zaten daha once de soylemiştim ama inkar etmesine izin vermemiştim demiştim ki sırf ben sana güveniyorum diye güvenimi hakedieksin bu sefer inanıyorum. Gözlerine bakarak da söyledim hepsini duydum hepsine inandım yine gidemedim eğer bir kez daha beni üzücek bişey yaparsan bilmesemde sana hakkımı helal etmem dedim. Hala aklımdan cıkmayan sozleri var hepsinin durup dururken ağladığım oluyo merak ediyosanız erkeklerde ağlar. Ama bitsin demekle bitmiyo işte hala devam ediyor. Diyeceğim şu ki vazgeçtikten sonra geri dönmek isteyeceksen hiç yapma ağlayacaksan hiç gitme çık karsısına anlat derdini istiyosan ben burdayım ama sen artık haket beni de..

0|0
    0|0
    • defalarca anlattım ..hep gecıstırdı..anlık üzüldü sonra hıc bısey yokmus gııb avranmaya devame ttı hıc bı sorunumuzu çözmedı..kactı sakladı.. hepsi daha da buyudu ben uzaklastım sogudum..kımseye anlatamıyorum derdımı ya salka oluyorum ya aptal ınsanlar sevgıyı cok basıte alıyorlar ..

• Biliyorum aynı durumdayız sayılır o zaman ciddi bir şekilde al karşına bağır çağır ciddiye almasını sağla gerekirse rest çek ama çöz derdini böylesi daha kötü

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk tanıştığımızda üzgündü ilk telefonunda sesini duyduğumda ağlıyordu korkuyordu 5 gün önce ayrıldım 1.5 yıllık yalanlarla dolu ilişkimden çünkü eski sevgilisini unutamamıştı bütün herşeyimi verdim bana onu arattı bile ki hem onu hemde eski sevgilisini uyardım özür dilettim ama bitmemiş bitmemiş ve işin aslı tam bir sene bana gerçek adını bile yalan söylemiş şu an bitti ama vicdanım rahat çünkü olması gereken bu sendekide sadece alışkanlıktır sevgi bitmiştir eminim

0|0
    0|0
    • vay bee! yuh yani cok sasrdım su an dürüst ınsan kalmamıs bee kıme guvenecegız bılemıyorum

• neleri varmıs senın yerınde olmak ıstemezdım..ama sanada tecrube olmus en guzelı olmus gıtmıs hayatından

• gitmedi arıyo hala telefonuma mesaj geldi şok olursun mesaj şu

Polis memuru osman Telefonun sahibi intihara teşebbüs etmiş olduğu için hastahaneye kaldırılmıştır hakkınızda tahkikat yapılana kadar il dışına çıkmamız ve bilmem ne dosya nolu dava için adliyeye sevkiniz taleb edilmektedir diye

işin aslı bu hikaye çok uzun :

• sana güveniyorum diyemedikten sonra seni seviyorum demenin hiç bir anlamı yok be arkadaşım mutluluğun huzurun ondan ayrılmakta senin bencede ayrıl yazından ben bunları anladım...

0|0
    0|1
    • haklısın tesekkur ederım... ama zor gelıyor alısmısken bu kadar.

• cok sagol allah razı olsun..dogru soyluyorsun

• ecmain arkadaşım ecmain sende sağol

• senin yerine başkasıyla süslemiş hayallerini.sen yoktun o hayallerde ! yer almak istersen böyle bir işte devam et ve kendine yazık et ..

0|0
    0|0
  • bence senden değerli hiç kimse yoktur seni üzüyorsaa sana iyi gelmiyorsa yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • üzüyor hemde cok.. bır gun mutluysam 3 gun mutsuzum..dogru soyluyorsun yol vermek gerek de nasıl yapıcam..

• yapacağın şey şu eğer yüzüne karşı söyleyemiyorsan telefondan da ilişkinin bittiğini onun sana iyi gelmediğin söyle. Hatta bir kaç örnek ver onun sana karşı yaptığı davranışlardan. Eğer kesin bitirmeye kararlıysan (ki bence bitir) onun seni ikna çabalarına bir daha olmaz palavralarına kanma.

• tesekkur ederım::)

• yol ver gitsin geç bile kalmışsın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakettiğin değeri görmediğini düşünüyorsan biran önce bitir.Yoksa bu ilişki sürdükçe yıpranırsın.

0|2
    0|0
  • eğer bu durumda bunu istiyorsan bir bildiğin vardır kalbinin sesini dinle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...