Sevgilim azar işitmeye bayılıyor.

Sürekli çalıştığım ofise geliyor. İlk başlarda hiçbisey söylemedim. 1-2 ay kadar geldi gitti. Ama son 1 aydır etraftaki insanların bakısından rahatsız oluyorum. Ona defalarca gelme dememe rağmen hala geliyor. 2-3 kere kovdum. Bağırdım çağırdım. Ertesi gün çok kırıldığını çok üzüldüğünü bir daha asla ofise adımını atmayacağını söylüyor. Fakat akşamına tekrar ofise geliyor. Yok mu bunun bir çaresi ? Etrafımdaki insanlar imalı imalı laflar yapıyor bak gelme dediğim halde anlamıyor. O böyle inat ettikce soğuyorum ondan ve hicbisey yokken bile onu gördüğümde suratım asılıyor. Yardım edin çaresizimmmm ..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla geçen yolda iki çift gördüm yeni ayrılmışlar kavga ediyorlardı kız taksiye binip gitmek istedi eleman bende gelecem dedi kız hayır seni hayatımda istemiyorum dedi biraz cengame oldu taksiye hatta bu adamı taksiye almayın lütfen dedi ama sonra eleman kıza bir tekme attı kızın tüm gardı indi beraber gittiler nereye gittiler ise artık ...o yüzden dikkat et bir süre sonra takıntı sonra psikopatlığa dönmesin

0|0
    0|0
    • tekme attıgı halde tekrar onunla mı gıttı . o kzın yerınde olsam cıngar cıkartırım bana askıntı oluyor dıye cevreye lınc ettırım onu

• valla o tekmeyi yesen ayağa kalkıp tepki veremezdin

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgilin şu anda bir arayış içinde. Sanki senin onu aldattığını düşünüyor da sürekli yanında bulunuyormuş gibi. Ben bir erkek olarak ancak böyle bir şey düşünürsem yahut şüphelenirsem sevgilin yaptığı gibi yaparım

0|0
    0|0
  • Ayrıl o dangalaktan bence seni çevrene karşı zor durumda bırakıyorsa hiç düşünme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yüzsüz ınsanlardan nefret ederm ınsanda bıraz anlayıs olmalı

0|0
    0|0
  • bence ona hissettiklerini anlatmalısın zaten seviyosa seni anlamaya çalışır öyle değil mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...