Protein tozu ve yardım?

arkadaşlar selam , bu marka nasıl öeri üzerine aldım.
Ve 200 ML su diyor , bu shaker üzerinde yazan 200 ibaresine kadar mı su nasıl kullanılıyor?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Hangi marka aldın protein tozunu? Ona göre cevaplayabilirim. Fakat şunu söylemem gerek sakın süt ile içmeyin. Süt ile kana karışımı oldukça yavaş sıkıntı. Fakat su kana karışma açısından oldukça hızlı. Tadını su ile beğenmesen de sana önerim su ile tüketmen zaten sonra bünye alışıyor. Bulking dönemlerine girdiğinde arada süt ile içmekte fayda var.
    Eğer shaker'a 1 ölçek koyacaksan 200 ml oldukça az. Ben 300 ml 1 ölçek kullanıyorum. Mesela ileri seviyede kaslanmış kilo almış kişiler vücudunun kilosu ve boyuna göre 400 500 ml içebiliyorlar. Sen galiba yeni başlıyorsun toza. O yüzden 300 ml ideal.

0|0
    0|0
    • Bugünde 250-300 Arası diye tedbirledi zaten hoca. Spora yeni değilim aslında doğal çalışıyorum fakat gelişme yok bu yüzden proteine geçiş yaptım her sporcu gibi Hardline Whey 3Matrix kullanıyorum. Platinium BCAA da alsammı diye düşünüyorum lakin kısırlık olasılığı çok yüksek tabletlerde

• Oha 2500 nerden çıkardın? Neyse yine de siz bilirsiniz umarım kısa sürede amacınıza ulaşırsınız.

• Teşekkürleer :))

En İyi Erkek Görüşü

• evet o ibareye kadar

0|0
    0|0
    • Çok az değil mi 2 tam ölçek toz için o su ya şaşrdım biraz

• Mahallemizin abisi elinde büyüdük bişey olmaz :D

• öyle diyorsan tamam başkan ) sıfır sıkıntı. : ) bol adonisli günler sana : )

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya iste ml. olcekleri olan kaplar var, kutudan cikan toz olcegi kadar (süt ile iç suyla igrenc oluyor ) 200ml icecegin icine ilave etip mixerde karistir, afiyet olsun😄

0|0
    0|0
    • Shaker diyosun var bnde de ondan fakat 200 ml çok az geldi gözüme 2 tam ölçek toz için :)

• Yaaa 2tam ölçek mi, bende ki bir :) bilemedim şimdi,

• Bizdeki 2 ölçek 1 porsyn olurmş tşkkrleer 😊

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende bir ara karbonhidrat tozu kullanmistim sana onerim protein tozunu sutle ic suyla iyi olmuyor

0|0
    0|0
    • Süt kana yavaş karıştığı için sıkıntı. Tadı aynn sütle milkshake gbi fakat su ile devam :)

Yükleniyor...