Anlasamadıgın halde ınatla neden sever kı ınsan ?

yıllarca beraber oldugunuz kısı her sorundan sızı suclu tutuyorsa sadece o ılgı beklıyorsa ve bırde hayatına baskasını sokup sebebını sızın sahıp cıkamamanıza baglıyorsa neden hala ıcınızde onu seversınız salaklık demeyın goruyorum salaklar bıle yapmıyor bunu. Oysa ben askı hep asagıdakı gıbı sanırdım...

mecnun namaz kılan bır adamın onunden gecer adam mecnuna kızar gormuyormusun namaz kıldıgımı der mecnun ben leylayı dusunurken senı gormedım sen mevlayı dusunurken benı nasıl gordun be adam !

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• olur öyle ayrıldığı insanlar adinin önde gideni bile olsa, ona bir okadar kızgın, kırgın bile olsa içinden sevmeye devam eder bir süre

ama sonra geçer, geçmelidir de

çünkü sağlıklı bir durum değil bu.

bu ilişkinin devam etmemesi gerek, sadakat önemli bahaneler olmamalı. eğer ilgilenmediğini düşünüyorsa önce seninle konuşmalı ve varsa bir sorun bunu beraber halletmelisiniz ama bunların hiç birini yapmıyorsa ya da yapmak istemiyorsa zaten kafasında bitirmiştir o ilişkiyi çabalamaya değer görmüyordur. e o zaman da uzatmanın gereği yoktur, kendi seviyesini düşürmeden, çirkinleşmeden bitirmek en iyisi

1|0
    0|0
    • cok gusel yazmıssın benım ıcımde yasadıgım en buyuk korku o kısıyı ıcımde hala boyle sevıcekmıyım ondan korkuyorum

• 3nokta döktürmüş, ben bişey eklemek istiyorum, biri seviyorsa sizi ve sizi kaybetmemek için elinden geleni yapmaya çalışıyorsa ona şans vermeye çalışın. ben kafamda bitirdim artık onunla konuşmam demek bana göre çok insafsızca, mutlu günlerin hatrı her zaman vardır

• ben vermıstım zaten aldatan bırdaha yapıyor 2.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bağlanmak diyorlar işte buna. Alışkanlık diyorlar. Onu sevmeyi kendine bağlılık yapmışsın. Onu her haliyle kabul edip ama onun bunu görmemesine de aptallık diyorlar. Sevgiden yoksun diyorlar. Birçok insan yaşıyor bu durumu. Ama hepimiz bir bataklıktayız sanki. Yerimizi yadırgıyoruz ama çıkmak içinde çaba sarfedemiyoruz.

1|0
    0|0
  • cünkü kalbine söz gecıremıyorsun... ve gercek su kı aşk mantık işi değil..

1|0
    0|0
  • Saplantı

0|0
    0|0
  • Tam anlamıyla elde edemediği için hırs yapıp hayalindeki mükemmel aşk yerine koyabiliyor bazıları. Buna da bir kılıf uydurup aşk diyorlar. Bence sadece kendi vicdanlarını rahatlatmak için.

0|0
    0|0
    • bunu benım ıcın dedıysen eger ınan benı bılsen asla sakasına bıle boyle yazamaya elın gıtmezdı

• Senin için demedim ki olaya genel olarak yorum attım. Dediğim gibi insanlar olduğu sürece insanların güveni azalıyor ve artık herkesten şüphelenmeye başlıyor. Belki öyledir diye dedim.Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma.

• ne kusuru estfg. ama ah su onyargılarımız

• aşkın gözü kördür, ne görmek isterse onu görür :)

0|0
    0|0
  • ben buna benzer biseyi eski esimle yasadim bizimki tam tersiydi çogu zaman vaz geçemeyen bendim gerçi ben vaz geçtigimdede o vaz geçmiyordu ve bu sekilde 6yil sürdü bir yerde artik pes ettim yoruldum ama en buyuk yardimcim çocugum oldu o olmasaydi halen vaz geçemezdim. Ben bunun çocuklugumdan gelen sevgi eksikliginden oldugunu dusunuyorum aksi halde onun beni sevmedigini anlayabilirdim... Sen ailenden gereken sevgiyi ilgiyi alabilmismiydin?

0|0
    0|0
    • bu dedıgın konu hakkında bazı kısıler ıle cok konustuk bunun hakkında cok dusunduk onlarda bundan olabılır dedıler bırde cok az ınsan boyle asık olur sen gercekten dolu dolu asık olmussun aama malesef haketmeyen bırısıne dedıler oyle ıste.

Erkekler Ne Diyor 4

• alışmışsın bır kere onun senın hayatında olmasına ondan dolayı bunları yaşıyorsun diye düşünüyorum benımde basımda boyle bır olay vardı gerçi hala var aşktan ziyade dedıgım gibi alıştıgın ıcın varlıgına yoklugu senı zorluyor sadece :)

0|0
    0|0
  • sana teomandan cevap vereyim. Sevgi anlasmak değildir nedensiz de sevilir.

1|0
    0|0
  • Aşk işte :D benimde 2 yılımı yedi böle kız D:

0|0
    0|0
  • gerçek aşkı yaşıyordur insan birine değer verirken severken gözleri kör olur hatalarını görmez sürekli afeder

0|0
    0|0
Yükleniyor...