SPOR YAPAN ARKADAŞLAR BAKABİLİR Mİ?

Spora gidiyorum hoca program vermiyor her gün farklı bir şey yaptırıyor benim sormak istediğim beslenme düzenim şöyle
sabah 2 yumurta 2-3 dilim kepekli ekmek peynir salatalık domates çay
öğlen 150gr civarında tavuk gögüsü yanında 200gr felan bulgur + suyu süzülmüş sebze yemeği 1-1.5 kaşık yoksa 2 dilim kepekli yanına salata veya ayran bol acı biber :)
Akşam 150 gr tavuk gögüsü karbonhidrat almıyorum hiç ama almayı düşünüyorum
bol bol acı biber yiyorum günde 3 bardak yeşil çay sadece diyet için değil sevdiğim için de
2.5 litre su içiyorum
yanlış giden bir şey var veya düzeltmemi istediğiniz bir şey var mı?
sabah kahvaltısını yapıyorum sade kahve içip spora gidiyorum gelir gelmez yemek yiyorum doğru mu yapıyorum?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence bana göre çok sağlıklı besleniyorsun ben yanlış bir şey göremiyorum. Böyle devam et. Hem sağlıklı beslenmenin hayatın için çok önemli bir yeri ve faydası var. 😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kilo vermek için güzel ama kardio da yap çünkü yağı kardio yakar bide sabahları 100 gr yulaf ezmesini 250 ml kaymağı alınmış sütle yiyebilirsin tok tutar

0|0
    0|0
    • Tok kalma gibi bir sorunum yok ama tek bir sunum var yeşil çay içerken canım br şey istiyor bende şey yaptım yulaf ezmesi incelttim makinada sıcak su ile kabarttim daha sonra elmaları rendeledim ocakta balla birlikte karamelize oldu biraz pekmez koydum hepsini bir karıştırdım fırına attım kahvaltıdan sonra onu yiyorum 2 küçük parça, akşam tatlı krizine giriyorum çünkü

• Zayıflamak mi amacin

0|0
    0|0
    • Evet zayıflamak yağ oranı baya fazla

• Spor programı yazmadi hocabher gün farklı bir Sey yaptırıyor dediğim gibi spinning fitness crossfit karışık

Yükleniyor...