Fenerbahçe neden Saraçoğlu'nda hala eski tip koltuk kullanıyo?

Bence oyle bir stada o koltuklar yakismiyo ayrica koltuklar tamamen lacivert olsa daha etkileyici bir atmosferi olurdu Ulker Sports Arena gibi

1|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Farketmiyorki Fenerbahçe aşkıyla koltuk gözükür mü hiç?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maraton ve fenerium tribünleri lacivert koltuk vip gibi düşün alt bloktaydım
    Migros ve türk telekom sarı eski tip
    Salı günü ordaydım inan bana kale arkası tribünlerden izlemesi daha zevkli maçı
    Oraya giden adam yerinde duramıyor zaten maçın heyecanından :)

0|0
    0|0
    • Yeni stadlarda ki gibi olsa daha hos olur

• bir trubun duvara bakiyo stadin yarisi gozukmuyo orayi duzeltmeleri lazim

• Fenerium sol üst ekrandan görünmüyor saha

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Fakirler :P ilk defa duydum valla.

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
    • Ne sacmaliyon bnde Fenerbahceliyim klup istese degistirir ama yapmiyo senin yorumuna cevabim yav he he

• Hayır her maç sonrası karımız yaptığımız takım genç fene v çarşı denilince susar

• Her mac mi inonude 4 yil ust uste kazandik kadikoyde 11 yildir tek bir galibiyet bile goremediniz son 20 yilda 3 sampiyonlugunuz var bilmem kac yil sonra derbi kazandiniz kim kimin karisi olmus siz gidin 3. lige sponsor olun 8esiktas 3. spor :D

• Onun bunun parasiyla hava atmayı bilirler ama bir koltuk yapamazlar bir Ülker stadına.

0|0
    0|0
    • Ne alaka simdi ya :D ayrica Ulker Stadi dogru Toki Arena değil

• Seninle tartışırım sonuna kadar ama söz ver daha önceden yaptığın gibi kız gibi engelleyip kaçmak yok :)

• Ben adam gibi yorum yapanları engellemiyom ama avrat gibi konuşup tahrik edenlerle de tartismiyom

• Nostalji kardeşim.

0|0
    0|0
  • Parasi cok ona sira gelmiyo

0|0
    0|0
  • Galatasaray dediğin gibi fakir ama stadı çok konfurlu

0|0
    0|0
Yükleniyor...