Günde 30 dakika koşma+ 200 mekik göbeği kaç aya eritir dersiniz?

Normalde her gün 15 dakika koşup, 150-200 mekik yaparak sporu bitirirdim. Ama şimdi koşmayı 30 dakikaya çıkarmaya kararlıyım. Şöyleki; 15 dakika koştuktan sonra 200 mekik yaparım sonra yine 15 dakika koşup sporu bitiririm. Sizce bu durumda göbek kaç aya erir? 1.62 boyum 74 kilom var

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• O gobegi hemen eritemezsin ben bir senede anca erittim ve kalici oldu duzenli beslen gunluk yuruyus mekik yap yaza kadar baya etkisini gorursun ama simdi gobegin ne kadar fazla ona gorede uzun surebilir gitmesi

0|1
    0|0
    • Belim eğri, yoksa dik durabilsem fazla değil gibime geliyor.

• Tavsiye etmem. Kasklar iptal olmuş bu sebeple zararlı spor tekvandoyu öneririm sana.

• Tesekkur ederim tavsiyene uyacagim ☺️👍🏻

En İyi Erkek Görüşü

• Göbeği mekik eritmek beslenmeye Dikkat edeceksin ve dediğin gibi koşacaksın. Ayrıca koşma işini düzenli bir hale getirirsen kesin göbeğin erir. Nerden biliyorsun dersen ben komando kursundayken nice arkadaşım göbeklerini eritti zaten spor hocalarının verdiği en büyük öneri ise koşmaktı.

0|1
    0|0
    • Allah beni düz daban olarak yaratmasaydı 1 saat koşardım. Devlet sağolsun tekvando ve güleş minderleri getirmiş yurda. Onlar yumuşak olduğu için dayanabiliyorum.

• Kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Kasta yap şöyle baklava.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Azdan az çoktan çok gider mantığı ile hızlı koşarsan düzgün mekik çekersen 4-5 ay falan

0|1
    0|0
  • Eritmez

0|0
    0|0
  • Diyet de lazım

0|0
    0|0
    • Pazartesi gidecem randevu aldım tahlil sonuçlarımda pazartesi çıkacak.

Yükleniyor...