Sizce nasılllll?

Sizce nasılllll?

Profosyonel olarak body'e başlıyorum ve bu mamaları kullanacağım sizce nasıl ve foto olarak ilerleyen zamanlarda faydası olup olmadığını göreceğiz ve bunları sizinle paylaşmayı düşünüyorum foto olarak şimdilik üç ay anlaşma yaptık

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bu mamalar hakkinda bir bilgim yok ama eger body yapacaksan bol bol tavuk ve yumurta yemeyi unitma ve birde findik ezmesi ye gari

0|1
    0|0
    • Sana şöyle liste vereyim sabah 1 ölçek protein olacak peşinden 3 yumurta öğlen genel olarak tavuk olur zaten akşam spordan önce 6–7 yumurta ve 3 tane amino sonra spor peşinden bir ölçek protein 3 tane daha amino asit

Erkekler Ne Diyor 2

• Sadece whey faktörü önemli değil. Doğrudan aminoya başlamak da ne derece gerekli tartışılır. Beslenmen daha önemli, kafana göre alma..

0|1
    0|0
    • Kafama göre olan birşey yok orta da bunları spor hocası onay veriyor ve yarın için program ayarlıyor ben ne istediğimi söylüyorum ada bana olurunu söylüyor isteğin kadar yemek ye yiyeceğin en fazla iki tapak yemek ve bunlar kalori olarak ihtiyacı karşılar ama kas olarak sıfır

• Ohooo, o kadar bilmiyorsun ki, yıkım nedir yapım nedir gibi temel şeyleri bile bilmeyip hat çıkmaktan bahsediyorsun. Kolay gelsin, ne diyim..

• Anlat dinleyeyim

• asil stack nee?

0|0
    0|0
Yükleniyor...