Ciddi olarak yardım edecek var mı?

Merhaba! Konuya başlamadan önce ne olur beni ciddiye alıp dalga geçmeyin. On dokuz yaşındayım ve ellerim ile alakalı şiddetli sorunlarım çar. Çok tombul ve kısalar. Nefret ediyorum. Bu öyle bir nefret ki ellerimi koparıp atasım geliyor. Lütfen bana saçma sapan ellerin var ona şükür et, tombul eller de tatlı, tırnak şeklini düzelt oje sür demeyin. Size sorum eller gerçekten incelebilir mi? Çünkü bir tane incelten ünlü gördüm? Bu Nasıl yapılabilir? İnternette el sporlarına baktım ama işe yarayacağını sanmıyorum. Yabancı sitelerde İngilizcem yetmedi. Ne olur yardım edin, ellerimi kimseye gösteremiyorum. Egoistliğimden değil sma herkes güzelliğimi övüyor ama bu el sorunum yüzünden kimseyede çıkamadım:/

Güncellemeler:
Yardımmm

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ellerini slki olmasini istiyosan bol bol deadlift yap elindeki etler cogalcaktir yagda daha slki oldugu icin daha az goze baticaktir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah baska dert vermesin.. estetik operasyonla falan olabilir belki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizim sınıfta da var böyle 1-2 kişi ama gayet de rahatlar. Sen neden dert ediyorsun. Seni seven öyle sevsin. Ama sen memnun değilsen spor malzemeleri satan bir mağazadan sıkma topu mu ne deniliyorsa ondan alıp gün içinde boş vakit bulduğunda yapabileceğin bir egzersiz. Benim arkadaşım da denemişti değişme olmuştu. Ama unutma bu iş sabırla olur acele etmemelisin.

0|0
    0|0
  • Kilolu musunuz? Gerçi Saçma Kilolu Olup Elleri Bahsettiğinizin Tam Tersi Olanlarda Var.

0|0
    0|0
    • Ne çöl zayıfım ne çok kilolu :(

• Öyle bisi yok el inceltme diye kilo vericeksin genel koşu bandı bisiklet IP atlama ve diyet

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç

0|0
    0|0
  • Belkide sen kuruntu yapıyorsun. İstersen ellerinin fotosunu at biz değerlendirelim.

0|0
    0|0
  • ben yardımcı olabilirim, ingilizcem gayet iyi.

0|0
    0|0
    • İnternette elleri zayıflatma yöntemleri Hakkı'nda ufak çaplı araştırma yapar mısınız

• bilgitimi. com/ parmak-inceltme-hareketleri-egzersizleri-resimli. html

Boşlukları sil

Kızlar Ne Diyor 2

• Eminim elini sorun yapan tek sensindir yani çevrenden böyle bir tepki aldığını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kilon mu var ondan mi tombul ellerin

0|0
    0|0
    • Ortayım

• Estetik falan varmış ama bilemiyorum gerçi zayıf kızların hepsinin elleri ince benim de ellerim tombul biraz yüzük filan pek yakışmıyor

Yükleniyor...