Antrenman sonrası ağrı?

salona gidiyorum yeni programa geçtik biraz ağır geldi sanırım üst kollarımın alt kısmı, kollarla gövdenin birleştiği yer ve üst bacaklarım baya ağrıyor doğal mı birkaç gün dinlenmelimiyim?

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• hayır ara verme. alışık olmadığın için kasların reaksiyon gösteriyo. üstüne git geçecek onlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• En güzel ağrıdır o ağrı
    O kadar tatlıdır ki
    o Acıyı çektikçe güzelersin
    Ne kadar verimli idman yapmışım dersin

Dİnlenirsen ağrır laktik asit biriktiği için ağrı olması normal antrenmandan sonra hafif koşsaydın soğuma vs. yapsaydın keşke ara verme daha çok acır bidaha ki antrenman yarıya iner

1|0
    0|0
  • Normaldir , ama şuna dikkat et diyelim ki bugün karın kaslarını çalıştırdın bidaha karın kaslarını çalıştırmak için aradan en az 48 saat geçmeli ve bol proteinli beslenmelisin. Ağrıyor diye ara verme hamlıktandır o ben bile spora 1-2 hafta ara verip yeniden başlayınca ağrı oluyor. Bol şans :)

1|0
    0|0
  • 1-Yetersiz Protein alımı
    2-Kaslarda aşırı zorlama
    3-Kasların susuz kalması
    4-Farkında olmadan darbe
    5-Yeteri kadar ısınmadan yapılan antrenman
    Sayarım daha bunlardan biri olabilir :)

1|0
    0|0
  • Normal , ben yıllardır yapmama rağmen antrenmanlarım ağır geçiyor. Ağrı olmazsa huzursuz oluyorum

1|0
    0|0
  • 1 gün ara ver sonra devam et alışırsın zamanla :)

1|0
    0|0
  • Geçer o hamsin ondan devam et

1|0
    0|0
  • Hocana söyle anlat bu durumu, ve ağrı aşırı oluyorsa 1,2 gün ara ver ama haftada en fazla 4 gün git...

1|0
    0|0
  • Birgün dinlen sonra devam et bu surede ise pdoteinsel beslen agri olabilir normaldir basarilar

1|0
    0|0
  • Dinlen

1|0
    0|0
  • spora devam et agrısı azalmaya başlıyor soguk suyla duş al geçer

1|0
    0|0
  • Ağrılar bir kaç gün devam eder sonra geçer

1|0
    0|0
  • kakao karıştırıp süt içiniz normal çalışmayan kas grupları çalışmış

1|0
    0|0
  • haftada üç gün devam etmeniz lazım birer gün arayla. devam etmeseniz başladığınızda yine ağrı yapar.

1|0
    0|0
  • Paslanmışsın pikachu

0|0
    0|0
  • masum temiz cahil saf ne guzel

0|0
    0|0
  • ilk hafta ağrır sonra birdaha ağrımaz bende öyle oldu

1|0
    0|0
  • Devam et Reis. Normaldir bunlar. Ama Mevlam sormicak mı sporda ağrıtacağın bacağı niye rükuda ağrıtmadın diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende de olmuştu normaldir.

1|0
    0|0
  • Sıcak duş iyi gelir canım

1|0
    0|0
Yükleniyor...