Aslan burcu kadını elimde tutabilmek için ne yapmam lazım?

Nişanlım aslan burcu. Bugüne kadar olumsuz yönü olarak inatçı dik başlı dominant tarafını gördüm. Yufka yürekli merhametli...Yatakda ise 10 numara...pahalı ve lükse pek aldırış etmiyor öyle bir hevesi yok.

Aslan burcu kadınlar...siz kendinizi nasıl tanımlarsınız...Nişanlımı elimde tutabilmek için onunla anlaşabilmek için ne yapmam lazım nelere dikkat etmem lazım...?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• O kedi gibidir.İhanet etmeyeceksin ona.En altın kural budur.

Canı yandığında yaralarını kendi sarmak ister ama sorgusuz sualsiz her daim ona sarılacak ve başını okşayacak biri olmalı.O da sen olmalısın.

Eğlenmeyi sever ve para yerine kişinin içine bakar.Onun gerçeğini görmeye çalışır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bol bol iltifat et ama onu yönet.:D karakterini olduğu gibi kabul ettir .

0|0
    0|0
    • keşke biraz maço olabilsem...onu yönetmek çok zor...avucumda kor bir ateş...sanki...

iltifat konusunda benimle kimse yarışamaz...24 saat iltifat ederim...bıkmadan usanmadan...çünkü seviyorum ve istiyorum...içimden geliyor...

• :) ya da her dediğini yap gir gözüne .

• sadece sev bende aslan burcuyum sev yanında ol sahiplen ondan daha baskın bir tip olman lazım kendini ezdrme ama

0|0
    0|0
    • seviyorum...hemde tarifsiz...sahiplenirim hem de çok kötü...bana ait olan her şey değerlidir...hele bir de seviyorsam çok daha değerlidir

ondan baskın olamam...çünkü çok inat ve dik başlı...bunu kendi de söyledi..beni yönet benden üstün ol dedi...ama bunun olmayacağını kendi de biliyor...ayrıca kendi dediğimi yaptırmakla sanki onu üzecem kıracam gibi olacam...o yüzden üstüne gidemiyom...bir de ısrarı sevmiyor...bir kez söyleyeceksin yaparsa yapar...yapmazsa...bitti...keçi gibi inat...

• :) aynı ebn öyleyiz yapcak bişey yok onu yönetmelisin biraz ama abartmadan ne kadar gzl düşünüyosun :( onu üzmekten korkuyosun bunu bilmesi bile yeter

Erkekler Ne Diyor 7

• hacı sen ne yapıyorsun ya hediyeni bile satmış sen hala elinde tutmaya çalışıyorsun senin gibi adamı nerede bulacak

0|0
    0|0
    • onun canı sağolsun ben ona ip5 bile alırım...yeterki beni üzmesin...başka bir şey istemiyorum...

• İnatçı olma

Söz dinle

Sert mizaçlı ol

Yadakta ona bırak kendini

Arada değerli şeyler al ona

bence abi :)

0|0
    0|0
    • o zaten yeterince inat...bende inat edersem işimiz var.

bugüne kadar hep onun sözünü dinledim...asla bir sözümü yerine getirmedi.

sert mizaçlı asla olamadım olsam zaten böyle olmazdı...herzaman biraz maço olmayı istedim...

iphone4s aldım...paraya sıkışmış satmış...daha ne yapayım...allahtan aldığım tek taşı satamıyor çünkü tektaşlar 2ci elde para etmiyor.

ama bu kızda sevdiğim yönü...illa en iyisi en güzelini istemiyor 2ci el olsun işimi görsün diyor...gözü ne lüksde ne de yükseklerde...

• bu kız seni önemsiyor mu eminmisin :) senin aldığın birşeyi nasıl satar ya :S

• bu kız beni önemsiyor...bunu biliyorum...ve eminim...ama onu da anlamak lazım...tek başına hayat mücadelesi veriyor...ben erkek olduğum halde bir çok kez bunalıp kötü şeyler düşünüyom için içinden çıkamıyorum...ya o ne yapsın tek başına bir kadın olarak...aslan da olsa...işi zor...hayat zor ve acımasız...

• Aslan kızları gerçekten çok dominant oluyor ben neler çektim :D

0|0
    0|0
  • kafes al:)

0|0
    0|0
  • ceylan gibi ol

0|0
    0|0
  • Ona küçük sürprizler yap.

0|0
    0|0
  • değer şeyleri severler aslan burcu kadınlar. para para para

0|0
    0|0
    • para yüzünden aramız açıldı.

varken verdim...para vermekten canım çıktı...şimdi dardayım biraz işler durgun param yok...tutturdu borcum var bana para ver diyor...ama yoktan anlamıyor... offfff :(((

• aslan burcu kadınları genelde böyledir. madiyatta düşkünler. hem daha nişanlın neden bu kadar harcama yapıyosun ona. paranı mı seiviyo seni mi. para verme bakalım ne yapıyor seviyosa kötü gününde de senin yanında olur

Yükleniyor...