Yaşamın anlamını düşünüyor musunuz?

Öleceğini bile bile insan neden hep birşeyler yapmak ister. Ne yaparsan yap zaten öleceksin öyleyse bu çaba neden?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Beyin ölümünün gerçekleşmesini bekleyen birileri var sanırım ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• düşünüyorum varım.

0|0
    0|0
  • yok hiç düşünmüyorum

2 bira olsa içsem bir de gece rüyamda gördüğüm bir omuz masajı yapsa pek güzel olur

0|0
    0|0
  • Bi neden bulmaya, bir anlam yüklemeye çalışmıyorum.

0|0
    0|0
  • düşünüyorum bulamıyorum

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Amca sana karşı içimde iyi birşey vardı lakin profil yazını okuyunca eccik şaşırdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allahın yüce sıfatlarının bazıları İnsanlara tecelli etmiştir. Beğenilmek takdir görmek teşekkür edilmeye değer olgular sunmak ve teşekkür beklemek gibi.İnsanı yarattı ve Bilinmez bir hazineyi bilinir kıldı. İsteme konusu nefsani bir konu asıl olan sürekli istediklerinde isteme sebebin ne örnek: Şahsın için olan isteklerin, Ailen için, komşular, akrabalar, hemşehirilerin, Allah rızası için istediklerin. Dönüş Allah'a olacak buna inanan kişi istekleri arasına Allah rızasını gözeten isteklerede yer vermeli :)

0|0
    0|0
    • Bence Allahta bizim bunu sorgulamamızı ve gerçek gayeyi bulmamızı istiyor.

• İnsan iradesi yaşamına yön verme yetisine sahip değildir insan aciz varlıktır Merak ilmin hocasıdır. İnsan aciziyetinin farkında olup yaşadıklarının Allahtan geldiğini bilmeli peki irade nerde kaldı? İrade niyet konusunda devreye girer Örnek. Bir adam suyun başına gider atını bağlamak için bir kazık çakar giderken daha sonra gelenlerde faydalanır fikri ile kazığı sökmez Sevap kazanır. Yoldan geçen birisi bu kazığa takılır başkasıda takılmasın diye söker oda sevap kazanır çakanda sökende niyetten

• Yaşam benim için İki seçenekten ibaret..

Ya istediklerini yapıp , dolu dolu yaşayıp kısa bir yaşam isterim veya Sıkıcı arada sırada yanıp sönen bir uzun yaşamdan ibaret..

Kısa hayatı tercih ederim..

0|0
    0|0
  • bu sorgulamaları bir 25 yıl önce yapman gerekmiyor muydu

0|0
    0|0
  • manevi şeyler yap öldükten sonra lazım olur maddi şeyler yok olur ama maneviyat yok olmaz

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum, anlamsız geliyor.

0|0
    0|0
  • boşalacağını bile bile seks yapıyorsun ama?

0|0
    0|0
Yükleniyor...