Arkadaşalar 1 dk bakar mısınız?

sınıf arkadaşım hocanın çantasını karıştırdı bende gördüm ben ve o ordaydık sonra ders başlayınca hoca geldi kim karıştırdı benim çantamı dedi ben orada olduğum için arkadaşlar sen yaptın kesin dediler bana hoca benim yaptığımı biliyor sizce o arkadaşımı hocaya söylersem adım ispiyoncuya çıkar söylemessem hoca benim yaptığımı biliyor sizce ne yapayım ?

Güncellemeler:
Yapan arkadşaım erkek bana geldi teşekkür etti onu sınıfta söylemediğim için ama hala ne yapacağımı bilmiyorum

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir durum ... Ama senin üstüne kaldıysa ihale haksız yere bu damgayı yememelisin bir şekilde bundan sıyrılmalısın NASIL mı? tabi ki doğruyu söyleyerek b... Bu ispiyon değil dir kopya çekeni görsen onu söylesen ispiyonculuk olur ama onun yaptığı TERBİYESİZLİK EDEPSİZLİK hırsızlıktan daha beter çanta cüzdan karıştırmak yalan mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• dediğim gibi bir an önce gidip öğretmenine yalnızken söylemelisin ki senden şüphe etmesin, yarın öbür gün yine aynını yapıp hocanın parasını bilmem neyini alsa ne olcak yine sana kalacak, uğraş dur git kendini akla anlat durumu sen ve hocan olsun sadece. sınıfta söyleyemediğini anlat vs vs

0|0
    0|0
  • söyle be kerizmisin..

0|0
    0|0
  • git doğruyu söyle

0|0
    0|0
  • Yapmayın ama böyle yaramazlıklar, ben çekerim onların kulağını.

0|0
    0|0
  • erkek kız ne farkeder baskasının eşyası kurcalanmıs yüz kızartıcı bişey benım basıma gelse o okulda duramam yani ben rahat edemem

0|0
    0|0
  • git hocaya söyle, o an söylersem ispiyonculuk gibi olacaktı de..

0|0
    0|0
  • Söyle gitsin. bencillik 4ever

0|0
    0|0
  • hocaya herkesin içinde değil , kenarı bir yere çekip anlatman gerekir.

0|0
    0|0
  • keriz sin sen bence, o ben yaptim diyecek kadar erkek degilse ve is senin üstüne kaldiginda da sesini cikarmiyorsa seni aptal yerine koyuyor bence.

hadi hayirli olsun

0|0
    0|0
  • bence kendini aklamalısın, yoksa üstüne kalır adın cıkar

0|0
    0|0
  • ispiyoncu olmazsın ama bu soruyla bu sitedeki karizmanı çizdirmiş olursun..

:D

0|0
    0|0
    • gizliyim zaten ne karizması :)

• he çizilir yani farkettin ve gizli yaptın çizdirsen yine iyidi direk perte çıktı senin karizma :D

• söyle adın cıkacak yoksa

0|0
    0|0
  • yapmadığını yapanları gördüğünü ama söylemek istemediğini uygun bir zamanda hocaya anlat derim.

0|0
    0|0
  • Söyle tabi. Hatta saçında tutup sürüklemeyi de ihmat etme.

0|0
    0|0
  • Valla karşındakini ispiyonlamış gibi de olsan kendini düşünsene bir ne kadar düştün şu an herkesin gözünde farkındamısın git o çocukla konuş anlatsın hocaya özür dilesin yoksa senin için kötü olacak

0|0
    0|0
  • ne diye boyle çocukca şeyler yaparsınız ki. git hocana soyle. arkadaşın sana güvenip salakça şeyler yapmaması gerektiğini öğrensin. artık yetişkin birer insansınız, çocuk degilsiniz. yaptıgınız şeylerin arkasında durmayı ve yapmadığınız şeylerin yükünü bir ömür sırtınızda taşımak zorunda olmadığınızı öğrenin.

0|0
    0|0
  • İhale sana kalacaksa mecbur söyleyeceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gerçeği söyle.yoksa seni yalancı olarak bilirler.

0|0
    0|0
  • hocan senı kotu bılecek guvenemeyecek onun ıcın arkadasınla konus gıtsın hocayla konussun

0|0
    0|0
  • Bence doğruyu söyle. En iyisi bu. :D

0|0
    0|0
  • gt sole gercegı

0|0
    0|0
  • söylesene böyle daha kötü durumda kalıyorsun zaten o arkadaşın olsa senin durumunda kendisi itiraf ederdi o seni düşünmemiş sen onu düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • bana söyle ben hocana söyliyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...