Sizce bu sene kim şampiyon olacak veya gönlünüzdeki takım hangisi?

Sizce bu sene kim şampiyon olacak veya gönlünüzdeki takım hangisi?

• Beşiktaş
    22% (11)46% (26)35% (37)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    35% (17)35% (20)35% (37)Oy Ver
  • Galatasaray
    33% (16)18% (10)25% (26)Oy Ver
  • Trabzonspor
    6% (3)1% (1)4% (4)Oy Ver
  • Bursaspor
    4% (2)0% (0)1% (2)Oy Ver
  • Akhisar belediye
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşı sampiyonluga yakın buluyorum ben

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu soruya Galatasaray cevabını veren hatunlar, sadece derbilerde ortaya çıkan, Facebook'a 'Bugün günlerden Galatasaray' falan yazarak taraftarlık yapan, futbolu zerrece takip etmeyen tipler heralde.

Galatasaray için sezon bitti hanımlar, üçüncülük için falan çabalarlar anca, yoksa koptular yarıştan, şu saatten sonra aynı anda hem Beşiktaş'ın hem de Fenerbahçe'nin ağır saçmalaması lazım öyle bişeyin olması için. Ki şu anki futbollarıyla 3. bile olamazlar.

Onun dışında şu önümüzdeki birkaç haftada cidden belli olacak, eğer Beşiktaş ertelenmiş maçlardan kayıpsız ve alnının akıyla çıkar, arada oynadığı maçlarda da fazla puan kaybetmez ise, Fenerbahçe'nin de işi zor demektir.

Salt futbola bakacak olursak en hakeden takım Beşiktaş gibi görünüyor, ancak futbolda mücadele ettiğin şey sadece rakip değil, fikstürün kendisidir, eğer bir güçten düşme falan olursa Beşiktaş'ın da işi zor.

0|2
    0|0
  • Galatasaray 23 oy almış.

Anketin ciddiyetini gösteriyor

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • gönlümdeki trabzonspor ama şampiyon olacağını sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Trabzonspor taraftarıyım lakin oynadığı futbol ile beşiktaş in sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum ama olur mu bilmem. İnşallah saha dışı etkiler gerçekleşmez

0|2
    0|0
  • akhisar.

0|1
    0|0
  • Aha aha :)))) Sıklar icinde Trabzonsporumu gordum. Ne isimiz var o listede tovbe tovbe. Ben karakartal diyorum olacak gibi de. Gonlumden gecende Bjk zaten. Her Ts lide bjk olsun istiyor benim gordugum sebebide malum Senol Gunes tabikide

0|1
    0|0
  • beşiktaş♥

0|2
    0|0
  • Akhisar Belediyespor'un sansini gsden cok görüyorum..

0|2
    0|0
  • Lig tv mhk tff ye inat inşallah Beşiktaşım olacak

0|2
    0|0
  • Galatasarayliyim akhisar şampiyon olck şimdi belki inanmazsın kardeşim ama sezon sonu benim yazdgm aklına gelir

0|1
    0|0
  • Kadınların futbol bilgisi ortada fark bilmem kaç puan olmuş Cimbom diyor, güldürmeyin adamı

0|1
    0|0
  • Fener affetmez. Fenerli değilim ama

0|1
    0|0
  • Akhisar beledıye hdhddhd

0|1
    0|0
Yükleniyor...