Kısa zamanda Başarılı zayıflama yöntemi

Varmı Kısa zamanda çok başarılı zayıflama yöntemi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kısa sürede zayıflamak sağlığınızı tehlikeye atabilir bu yüzden dengeli bir proğram takip etmeniz gerekmektedir.

özellikle sindirim sisteminizi yenileyiniz. az veya fazla yemeğin kilo ile alakası düşündüğümüz kadar çok değildir. yani insan midesini 3 parçaya bölecek biri su biri hava biri yemek bu şekilde formda da kalınılabilir beyaz ekmek beyaz şekerden kaçacaksın sıvı tüketimini yemek sırasında yapacaksın ve yemekleri 5 saat aralıklarla tüketeceksin öz ve az yiyeceksin mideyi tıka basa doldurup üzerine yatmayacaksın yürüyüş yapacaksın

Kızlar Ne Diyor 2

• aç gezcen felan çok mutsuz edici:(

• Ver gazı yanmasın :D

tamam tamam özelden sana yazayım az sonra ya da bana hatırlat biraz yoğunum ya da eve geçince 1 2 saate yaz bana

• spor salonuna senelik 1 milyar verecen

ama bana 2 ay boyunca yapacağın pastanın böreğin masrafı 200 tl geçmez :D

• 2 ay boyunca pastamı tatlımı böreğimi yaparsan

akşamları masaj yaparsan seni zayıflatırım yoksa yok :D

• Öncekileri Göster
  • Çok kafaya taktıysan vaktin yoksa

ozon tedavisi + spor ayda 4 / 5 kilo götürüyor.

• giden arkadaşım spora + diyetisyene

ekmeği kesti...hatta unuttu.. azar azar sık sık yiyor. akşam yemeği yok. 6 dan sonra ...

sporda her yerden gitsin kilo diyorsan koşu ve bisiklet yapıyor. sende dışarda koşaiblirsin.

abur cubur yok. çok acıktığında meyve yiyor az miktarda ve bol su içiyor.

spor salonunda bir de ona yağ yakıcı vermişler.

• Yok tedavi derecesine varacak şekilde değil sadece yiyecek içecek ve ne kadar süre spor aylık sonuçlar vs. tavsiye.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kısa zamanda zayıflama sağlığın açısında iyi değildir.

• ama sende okadarkilo verdin f,l,nta gibin oldun yoo yoo kıyamam sağa:) (pasta börekle korkutamazsın beni yarım saatimi alır)

• waaayy rüşvett spor salonuna giderim hıh!

• bende 2 kilo vermem lasım tüyo ver la.

• Yahu ne kısa zamanı, her işin bir adabı vardır.

Zayıflamak öyle basit bişey değil.

Yükleniyor...