• Sor
  • Bence

Kısa zamanda Başarılı zayıflama yöntemi

Varmı Kısa zamanda çok başarılı zayıflama yöntemi ?

En İyi Görüş

• kısa sürede zayıflamak sağlığınızı tehlikeye atabilir bu yüzden dengeli bir proğram takip etmeniz gerekmektedir.özellikle sindirim sisteminizi yenileyiniz. az veya fazla yemeğin kilo ile alakası düşündüğümüz kadar çok değildir. yani insan midesini 3 parçaya bölecek biri su biri hava biri yemek bu şekilde formda da kalınılabilir beyaz ekmek beyaz şekerden kaçacaksın sıvı tüketimini yemek sırasında yapacaksın ve yemekleri 5 saat aralıklarla tüketeceksin öz ve az yiyeceksin mideyi tıka basa doldurup üzerine yatmayacaksın yürüyüş yapacaksın

Kızlar Ne Diyor 2

• aç gezcen felan çok mutsuz edici:(

• Kısa zamanda diyor arap bacı ?
      nörecez zayıflamak için :)

• Öncekileri Göster
    • spor salonuna senelik 1 milyar verecen
      ama bana 2 ay boyunca yapacağın pastanın böreğin masrafı 200 tl geçmez :D

• Ver gazı yanmasın :D
      tamam tamam özelden sana yazayım az sonra ya da bana hatırlat biraz yoğunum ya da eve geçince 1 2 saate yaz bana

• Çok kafaya taktıysan vaktin yoksaozon tedavisi + spor ayda 4 / 5 kilo götürüyor.

• Yok tedavi derecesine varacak şekilde değil sadece yiyecek içecek ve ne kadar süre spor aylık sonuçlar vs. tavsiye.

• giden arkadaşım spora + diyetisyene
      ekmeği kesti...hatta unuttu.. azar azar sık sık yiyor. akşam yemeği yok. 6 dan sonra ...
      sporda her yerden gitsin kilo diyorsan koşu ve bisiklet yapıyor. sende dışarda koşaiblirsin.

abur cubur yok. çok acıktığında meyve yiyor az miktarda ve bol su içiyor.
      spor salonunda bir de ona yağ yakıcı vermişler.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yahu ne kısa zamanı, her işin bir adabı vardır.Zayıflamak öyle basit bişey değil.

• Kısa zamanda zayıflama sağlığın açısında iyi değildir.

• bende 2 kilo vermem lasım tüyo ver la.

• waaayy rüşvett spor salonuna giderim hıh!

• ama sende okadarkilo verdin f,l,nta gibin oldun yoo yoo kıyamam sağa:) (pasta börekle korkutamazsın beni yarım saatimi alır)

Yükleniyor...