Fitness hakkında sorusu olan evet buyrun hanımlar beyler? lets speak aboute fitness?

bu arada 3senedir yoktum hala hesabım duruyor :) vay be

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Üst bacak, basen ve kalça kısmını nasıl eritebiliriz söyle bakalım 😋

0|0
    0|0
    • Cardio full haftanın 5günü yeterli olucaktır sıkı çalışma diet ve bacakta squat cok yararlı basen kalça ve üstbacak komple çalştırır ve Seated bar twisting dedigimiz sopa çevirme de üst beden için sıkılışatırmak için iyi olacaktır üst vucut ince olursa alt beden daha iyi gözükür kadınlarda kalçası daha çıkık olur dışarıya dogru ve evdede bunları yapabilirsiniz step up onto chair dedigimz bir hareket daha var bacak ve kalça için önce sol sonra sag ayakla sandalye üstüne cıkma sonra tekrar aynı şekil geri inme sonra lunge degimiz haraket var bunları youtube de adlarıyla araştırırsanız detaylı nasıl yapılıyor görürsünüz videolarda Yağ yakıcıları önerebilirim bayan sporculara cok faydası vardır bunuda not alın:) bu işte diet ve calısmak cok önemli ben hem sporda hemde evde calısıyorum cardio ve agırlık antremanımı sevmek lazım demek istedigim sadece kendi çıkarlarımız için olmamalı %50 work %30 eat %20 sleep İyi sporlar

• Evde spor yapıyorum sadece. Üst vücut ince oldugu icin alt taraf daha kalın gözüküyor 😒 squat yapıyorum ama o da popoyu çok büyük gösteriyor gibi geliyor bana. Hatta sanki squatla üst bacaklarım da kalınlastı 😔

• kalınlaşır squat cok iyi bir hareket oldugu için o komple alanı çalıştırır bence iyi ya öyle görme bir çok insan onun büyük durması için nekadar para harcıyor böyle devam et ilerde seviceksin biraz daha geliştigi zaman ağırlıklı girme fazla daha cok büyür aynı kiloda gir arada 3-5 arttır agırlıkla giriyorsan sabit kalmak istiyorsan kg ve aynı vucut büyüklügünde

Erkekler Ne Diyor 2

• Ortak bende yapiyorm benim üst göğüs dolu alt göğüs yağlı nasıl sertlestirebilirm bide ağır gircem artık hafif çok. tekrar yapiyodum

0|0
    0|0
    • hafif cok tekrar ypma artık hafif agırlık cok tekrar seni güclendirir ama bir zaman sonra aynı yerde yalpalarsın 3hafta yeterlidir düşük kg work sistemi sen agırlık gir bide alt gögüs fazla girmiyorsun sanrm alt gögüs uuzun barla giriyorsun 2inci de ise avuc içi alıp tek dumbbell i arkaya dogru dusurp tekrar gogus hizana getiriyorsun düz sehpada agırlıkda cok basarsan kendini zorlarsın dene goguste cok yavaş calıs en zor cıkan yer cunku kollar ve omuzlar bacaklar kendılıgınden calıstıgı ıcın gun ıcınde ama goguslerımız fazla haraket almadıgı ıcın zayıf kalıyor

• şimdi olmaz zaten evet son kez olarak sabır sabır sabır diyorum :) iyi sporlar

• Protein ztozu önerisi
    Saglık için uygunmu dur hangi zamanlarda içmeliyim?

0|0
    0|0
    • Protein powder yani protein tozunu kullanabilirsin yeni başlaasanda ama katagori katogoori olarak değişir gainer var Casein Whey var var oglu var :) kilo almakta zorluk yaşıyorsan gainer kullan derim su ile süt ile farketmez aşırı derecede yaglanabilirsin bu kişiden kişiye değişir ayrıca kabız da yapabilir eğer kiloda sorun yoksa Whey kullabilirsin şimdi whey protein olanlarda herşey var içinde amino acid bcaa falan ama bunları ayrıca kullanmalısın güzel bir fizik için dogru calısmada önemli tabi diet falan yeme içme cardio kısacası zararı yoktur 5-6 senedir kullanıyorum ilk 2 sene sivilce oldu cok sırtımda oda abarttıgım için aama genelde sorun yaratmaz saglık sorunun yoksa iyi sporlar umarım yararlı olmuştur

• kilo almada sıkıntı yoksa whey kullan muscletech marka whey protein tozu alablrsn cok iyi markadır gorunuse göre var 60kg az senin ganier olimp marka alabilirsn vea ya da weider weider tercih ederim tadı iyi ama pahalı biraz ayrıca weider markasındada whey protein tozu mevcuttur tad olarakta iyidir seçimini yap gene soyluyorum kilo almada sıkıntı yoksa Whey protein tozu kilo almada skıntı varsa ilk 3ay gainer kullan verdgm markadan alıp

• supplementler. com sitesi güvenilirdir ordan alabilirsiniz

Yükleniyor...