L carnetine hapı kullanan varmı

bu hap ı kullanan spor yapan arkadaşlarvar mı?? yağ oranında hızlı azalma ve kasları kuvvetlendirme adına bir faydasıvar mı?? lütfen cevap beklıyorum

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• ben hapini kullanmiyorum ama surup gibi biseyi var ondan aldim... baya kilo verdim yaglarda gitti ama cok spor yapiyorum yani onun sayesinde mi oldu zaten böyle olmasimi gerekiyordu bilemiyorum :) ama sunu söyleyim yan etkisini görmedim (3 aydir kullaniyorum)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadasım 1 senelik sporcuyum supplement olaylarının tamamen icindeyim 3 cesit aminoasit protein balık yagı vb gibi supplementler kullanıyorum supplementler vucut gelistirmede olmazsa olmazlardandır(steroidlerle karıstırmayın)

L cartinie ye gelince etkisi var ama en fazla %2-3 kadar eğer kas kütleni korumadan veya arttırmadan sadece yag atımı ise amacın özelden yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Ne kadardır bu sporu yapıyorsun once onu ogrenmemız gereklı. Yaklasık % 30 cıvarı yag yakımını hızlandırır ama oyle kafana gore kullanabılecegın bır urun degıldır. Saglık problemın varsa hıc ıstenmeyen seyler olabılır. Soyleyecegımı sakın yanlıs anlama, zaten cok fazla kutle yok, muhtemelen yag oranında cok fazla degıldır. tabı gormeden bılemeyız. Sıkı kardıo yaparakta hazıranın ortalarına kadar yagı yakabılırsın. Yesıl cay ıc gunde 3 kere. faydası olacaktır. Sormak ıstedıgın bırsey olursa yardımcı olmaya calısırım.

0|0
    0|0
    • suan yeni başladım ama 3 ay önce bırakmıstım ozamanda 6 ay yapmıstım yani senede 6 ay bir spor yapmıslıgım var zaten alt yapımda var.şu anzayıfım 68 kiloyum ama yağ oranım 19 yüksek yani. ben bu yağları eritip kasa çevirmeyi istiyorum. ayrıca protein tozuda alıcam

• teşekkürler bilgi için. önerdiğiniz bir protein tozuvar mı?? netten almayı düşünüyorum

• rica ederim. nitro-tech

• L-carnetine'nin sıvısını bende kullanmıştım 2-3 ay kadar vücut çalışırken. Fakat pek bir etkisi olduğunu söyleyemem. Yani o olmasa da aynı kiloyu diyet ve düzgün çalışma programınla verirsin. Ben hem onsuz hem onla denedim hiçbi fark yok :) Body ve spor salonlarında ki hocalar o ürünlerden güzel kar sağladıkları için sizlerin aklına girip "oğlum varya çok bomba hemen zayıflatıyo, yağı azaltıyo" falan diye kanınıza girip satıyolar.

0|1
    0|0
  • Mutlaka kullan..

Özellikle kardiyo esnasında, enerji olarak daha fazla yağ yaktırır bu güzelim icat.

Boş yere kaslardan yemezsin..

Şunu kullan.

Fiyat / performans açısından çok iyidir.

link

0|0
    0|2
  • L carnitine koca bir balondan ibarettir

Bunu desteklyen sayısızca makale bulabilirsin

1|1
    0|0
    • Makalelerın hepsının dogru olacak dıye bır kaıde yok. Ona bakarsanız, proteın tozlarınada balon dıyen makalaler mevcuttur. Hatta bunu bır vucut gelıstırme dergısı ornek verıyorum ( mayıs ayında savunurken, kasım ayında tamamen gereksız dıyebılıyor.) dogru kullanıldıgı takdırde faydası vardır. Bu ısler malesef makale ıle olmuyor. Bızzat denedım ve faydasınıda gordum. zamanında.

• Bana mı diyosun lan? :))

• Ne farkeder?

• Daha önce de duymuştum sanki bu ve buna benzer hapları ancak çok dikkat edin kullanmadan önce. Bazılarının ölüm riski bile olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...